Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co se strankama PC


buml

co se strankama PC  

  1. 1. co se strankama PC


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

a ja bych chtela luzovy :)) a se srdickama :) a jestli to Kurte udelas, uz se na Tebe nikdy neusmeju :D:D

taktez na hlavni stranu nelezu, nejsou tam zadne novinky, tak proc taky, na chatu uz taky nikdo nebejva, takze maximalne cas od casu mrknu na par starych fotek....a pres co s ek nim proklikam je mi dost jedno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

teda panove, puvodni otazka se tykala stranek Peugeot clubu a nikoli jeho fora to je naprosto jina kapitola, co se skinu tyce, bude radi ze tu nake jsou a myslim ze vybrat se mezi nimi da, to by doopravdy chudak Kurt mohl napsat 27tisic skinu (tusin ze je tu registrovano cca 9t lidi), pro kazdeho uzivatele tri aby si je moh menit podle nalady:D

EDIT > dokonce 9102 clenu:o

[upravil dne 20/11/07 buml]

9100 clenov?:o

to som asi zaspal dobu.minule ich bolo este len 6000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Hele já to myslel všeobecně. Že když prostě někdo napíše, že by tam chtěl tohle a Kurt to provede tak hned se toho někdo chytí a bude chtít zase něco jinýho. A Kurt nebude dělat nic jinýho než si hrát s barvičkama ve foru apod.

Třeba jsem jen chtěl ukázat, že co je problém na stránkách, jde na foru za pár minut. ;)

"oni" se opravdu jen ptal, samotného mě zajímalo, jak to bude vypadat - tak když už jsem to nastavil, nechal jsem to tak. Obecně se snažím dělat to, co chce nějaká skupina lidí - individuální požadavky neřeším, pokud pro to ten člověk nezíská podporu i dalších lidí. Jinak by to bylo opravdu na Cimickýho. (a propos: změnit barvu odkazů zabere asi stejný čas, jako vytvoření nové sekce - a to se dělá celkem běžně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

tak ja nevim,jsem se jen zeptal,kurt to hned nemusel menit,ja jsem mu vdecnej,ale za cenu ze tady vzbourim pulku klubu mi to nestoji,tak se jeste jednou omlouvam!!!

Ale no ták, nikdo se nebouří, jen jsme si do našeho Kurtíka:mrk rejpli:D:D Aspoň já teda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

jen takovej malej:xvul nefungujou mi na hlavni strane fotky.. ulozeny je tam mam, jen jsem je vcera trosku promazal a ted uz je nevidim.. cim to muze bejt??

No ted jsem kouknul k tobě do profilu a opravdu je celá tvoje galerie FUČ. Nevim co se stalo. Nesmazal jsi všechno? Máš možnost vkládat nové fotky?

[upravil dne 20/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

tak ja nevim,jsem se jen zeptal,kurt to hned nemusel menit,ja jsem mu vdecnej,ale za cenu ze tady vzbourim pulku klubu mi to nestoji,tak se jeste jednou omlouvam!!!

Ale v klidu, nikdo se fakt nebouří ;) , já to měl jenom jako takovou poznámku do diskuze o stránkách klubu, aby se prostě neřešily individuální přání ale řešilo se to jako celek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No ted jsem kouknul k tobě do profilu a opravdu je celá tvoje galerie FUČ. Nevim co se stalo. Nesmazal jsi všechno? Máš možnost vkládat nové fotky?

ted uz to zase jede.. nekdo mi ty fotky prehazel na prvni mista a jede to uz normal ;) jen si musim zmeni odkaz na avatar kterej tam ted neni..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

ted uz to zase jede.. nekdo mi ty fotky prehazel na prvni mista a jede to uz normal ;) jen si musim zmeni odkaz na avatar kterej tam ted neni..:)

Správně. Začalo to fungovat hned po tom, co jsem z fotky "Béďa 10" udělal fotku "Béďa 1" - vypadá to tak, že aby se fotky vůbec ukázaly, musí být jedna z nich nahraná na pozici 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Béďa

ted uz to zase jede.. nekdo mi ty fotky prehazel na prvni mista a jede to uz normal ;) jen si musim zmeni odkaz na avatar kterej tam ted neni..:)

Správně. Začalo to fungovat hned po tom, co jsem z fotky "Béďa 10" udělal fotku "Béďa 1" - vypadá to tak, že aby se fotky vůbec ukázaly, musí být jedna z nich nahraná na pozici 1.

Záhada objasněna:super Kurt je stejně nejlepší:super:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz sme to vlakno hezky zvrhli z osudu stranek PC na stranky fora tak.......

Kurte, kdyz ses tady v tech upravach a tuningu:D mel bych jednu prosbicku, ktera urcite pomuze i ostatnim, u temat ktera jsou na vice jak tri stranky se v zobrazeni napr. (Stran: 1 2 .. 4) zobrazuji prvni dve a posledni jedna strana, bylo by mozno, aby se zobrazovaly i posledni dve, tedy aby to vypadalo napr takto (Stran: 1 2 .. 5 6).

Temer vzdy kdyz se vratim k nejakemu tematu tak je o stranku dal a ja se musim pres klik na posledni dostat na tu predposledni. Doufam, ze najdu podporu i u ostatnich a ze by to mohlo byt brano jako zlepsovak;) Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

... aby se zobrazovaly i posledni dve, tedy aby to vypadalo napr takto (Stran: 1 2 .. 5 6).

:):super

Sou dva lidi skupina??? :D

//EDIT: Jo, ale stejně bych nejradši tlačítko na zobrazení posledních nečtenejch příspěvků v tématu, ale to bych chtěl asi moc :)

[upravil dne 21/11/07 MirasCC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...