Sign in to follow this  
Followers 0
bigoš

žárovky klima+display 307

8 posts in this topic

Posílám foto a mám takový dotaz. Na internetu jsem našel žárovky s tímto názvem: žárovka 1LED 12V B8,5 modrá. Na fotkách jsou vidět dvě žárovky 1. z klimatizace (automatické) a 2. display - ukazatel teploty, radia atd.

Na těchto žárovkách však není žádné označení B 8,5. Lze někde zjistit zda jsou totožné:myslim:myslim

post-0-1410959698495_thumb.jpg

Původně zaslal: l.hrudka

zdravim tydle zarovky maj u kazdy benzinky tak proc resis neco jinyho na netu ?

Žárovky i s tou paticí:myslim:myslim Je to totiž jeden kus (jako v celku zaletované):aut:aut

Původně zaslal: sekaj

Pokud mají stejnou patici tak s největší pravděpodobností jsou stejné.

No právě, dneska jsem byl v obchodě kde má tyhle patice i se žárovkama, ale je jich asi 10druhů. Proto nevím jestli to označení co je na internetu B 8,5 je shodné s tím, co jsem nafotil a vyndal z auta:mrk

Vem si je do toho obchodu a porovnej rozměry.Pokud maj stejnou patici bude se to určitě lišit třeba délkou žárovky.Aby se ti tam vešli:mrk.Taky jsem kdysi,jěště co ZX,kupoval a délka byla rúzná.

Původně zaslal: sekaj

Vem si je do toho obchodu a porovnej rozměry.Pokud maj stejnou patici bude se to určitě lišit třeba délkou žárovky.Aby se ti tam vešli:mrk.Taky jsem kdysi,jěště co ZX,kupoval a délka byla rúzná.

No zkusím nic jiného mi nezbývá. Doufám že to označení tam bude mít, akorát je nemá jako LEDKY. Tady je foto ještě z internetu.

post-0-14109596985688_thumb.jpg