Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto plachta


Ivouš

Recommended Posts

Hoši přemýšlel jsem jestli si nekoupit na zakrytí 106 plachtu.Garáž nemám je v ní otec se svým autem a na mou 106 pořád prší.Ale nevím rozměr a z jakýho materiálu se ty auto plachty vyrábí.Velký mínus je že 106 mám před barákem aby mi to potom nějaké chmaták tu plachtu neukradl.jaké máte na to názor vy,nemoužíval jste tu plachtu už nekdo?dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

taky nehledě pak sundáš plachtu a auto bude rozebrané

záleží kde bydlíš na mé autí taky prší a nenadělám nic,denně jezdím do práce ,přemýšlel jsem v zimě ale co pak s plachtou??do sklepa??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plachtu neřeš, pokuď často jezdíš tak by tě to stejně přestalo bavit jí pořád sundavat. A nemusíš se bát, že by se autu něco stalo, když na něj bude pršet. Než se to na něm projeví tak ho stejně už dávno prodáš :)

Ale kdyby jsi po tý plachtě přesto toužil tak koukni někam do OBI a podobných obchodů a kup takovou tu zelenou (nebo jinou) zakrývací plachtu, prodávají různé rozměry a není drahá, já kupoval 5x4m za cca 300,-.

[upravil dne 20/11/2007 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ivouš

Hoši přemýšlel jsem jestli si nekoupit na zakrytí 106 plachtu.Garáž nemám je v ní otec se svým autem a na mou 106 pořád prší.Ale nevím rozměr a z jakýho materiálu se ty auto plachty vyrábí.Velký mínus je že 106 mám před barákem aby mi to potom nějaké chmaták tu plachtu neukradl.jaké máte na to názor vy,nemoužíval jste tu plachtu už nekdo?dík

Když budeš mít štěstí tož ti sejmou pouze plachtu.

Když ne - sundáš plachtu a uvidíš svůj wehikl na špalkách bez kol a bez radia..............

Nedoporučuju !!!!!!!!!!:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...