Sign in to follow this  
Followers 0
Ivouš

Auto plachta

8 posts in this topic

Hoši přemýšlel jsem jestli si nekoupit na zakrytí 106 plachtu.Garáž nemám je v ní otec se svým autem a na mou 106 pořád prší.Ale nevím rozměr a z jakýho materiálu se ty auto plachty vyrábí.Velký mínus je že 106 mám před barákem aby mi to potom nějaké chmaták tu plachtu neukradl.jaké máte na to názor vy,nemoužíval jste tu plachtu už nekdo?dík

taky nehledě pak sundáš plachtu a auto bude rozebrané

záleží kde bydlíš na mé autí taky prší a nenadělám nic,denně jezdím do práce ,přemýšlel jsem v zimě ale co pak s plachtou??do sklepa??

Jo, plachtu jsem měl a je to super na obroušení rohů jak se ta plachta hýbe větrem. Taky na to, aby každej věděl, že je auto zaparklý na delší dobu, pochybuju, že by se někdo otravoval s plachtou, kdyby jezdil autem každý den.

Plachtu neřeš, pokuď často jezdíš tak by tě to stejně přestalo bavit jí pořád sundavat. A nemusíš se bát, že by se autu něco stalo, když na něj bude pršet. Než se to na něm projeví tak ho stejně už dávno prodáš :)

Ale kdyby jsi po tý plachtě přesto toužil tak koukni někam do OBI a podobných obchodů a kup takovou tu zelenou (nebo jinou) zakrývací plachtu, prodávají různé rozměry a není drahá, já kupoval 5x4m za cca 300,-.

[upravil dne 20/11/2007 Driver]

Na slovensku je práve teraz v akcii taká plachta, aj plachta na čelné sklo a iné vecičky od auta. Dokonca aj štartovacie káble ktoré sa pripájajú cez zapaľovače, dobre čítaš, zapaľovače v aute (to by som ja osobne ani neskúšal).

A kam dáš tu plachtu (mokrou, se sněhem), když budeš odjíždět? Kašli na to, auto vydrží déšť. Spíš bych se bál, že pod vlhkou plachtou vzniknou na laku zapařené fleky.

Původně zaslal: Ivouš

Hoši přemýšlel jsem jestli si nekoupit na zakrytí 106 plachtu.Garáž nemám je v ní otec se svým autem a na mou 106 pořád prší.Ale nevím rozměr a z jakýho materiálu se ty auto plachty vyrábí.Velký mínus je že 106 mám před barákem aby mi to potom nějaké chmaták tu plachtu neukradl.jaké máte na to názor vy,nemoužíval jste tu plachtu už nekdo?dík

Když budeš mít štěstí tož ti sejmou pouze plachtu.

Když ne - sundáš plachtu a uvidíš svůj wehikl na špalkách bez kol a bez radia..............

Nedoporučuju !!!!!!!!!!:bojim

Já jsem koupil v Lídlu na P 406, nevím, zda je to dobře, uvidím. Mám to zaparkované u domu, s nikým nesousedím.