Sign in to follow this  
Followers 0
Peto670

Výveva P 309

15 posts in this topic

Mam problem s vyvevou na posilovac brzd na Peugeote 309, zacala obcas vydavat zvlastne zvuky, take sustanie. Co sa da s tym robit, treba novu?

Původně zaslal: Peto670

Nikto nemate skusenosti s tymto problemom?:(

Že by se tu během hodiny seběhli odborníci na vývěvu? To se stává jen výjimečně, zkus ještě vydržet. ;)

Mrkni jestli v ní máš olej,ale spíš bych to viděl na vycukanou ojničku.Někdy se tam nechá udělat futro z bronzu,ale jestli je to totál,tak dej novou.Jo a dělá ten správnej podtlak co má?Jestli ne,tak je v čudu membrána,ta se dá jednoduše vyměnit..

Původně zaslal: Placanek

Mrkni jestli v ní máš olej,ale spíš bych to viděl na vycukanou ojničku.Někdy se tam nechá udělat futro z bronzu,ale jestli je to totál,tak dej novou.Jo a dělá ten správnej podtlak co má?Jestli ne,tak je v čudu membrána,ta se dá jednoduše vyměnit..

A este ako zistim ci je tam dost oleja? ja mam tu vyvevu este cez remenicu nie na vacke.:myslim

No vždyť právě v té řemenicové se kontroluje olej, zboku je imbus 8. Pokud vydává zvuky, tak se s ní pomalu rozluč. Nová od 3.500 výš.

Reps jsem viděl za 3500,- a nová,to nemám tušení.Ale jak říkám,téměř vše jde udělat.Mě začala šustit a tak 14 dní na to mi odešla membrána.Novou jsem koupil za 350.- Chce to rozdělat a mrknout na to a uvidíš co se tam děje..

Nepíšu to proto, abys věděl, že M6A je motorovej, ale proto, že tam patří motorovej. Nemusí to bejt zrovna M6A.