Sign in to follow this  
Followers 0
MJSytic

1. bouračka v životě - prej opraveno

174 posts in this topic

Tak jsem se včera poprvé od roku 2000, co mám řidičák na auto, zapsal do listiny viníků DN :(

1/2 vteřiny nepozornosti (koukání se, zda nic nejde) a na tom mokru už nešlo nic dělat...

Dodávka přede mnou byla plně naložená a v zadu s koulí, takže to všechno odnesla „mamina“ …

Uvidíme, co řekne klempíř … Možná to ani nebude mít cenu opravovat …:myslim

Jinak jsem byl připoutaný a nikomu se nic nestalo. Já jel sám a v dodávce prý skoro nic necítili …

Airbagy nevyletěly, ale pyropatrona u řidiče určitě jo – byl cítit střelný prach a pás se mi celý vytáhl a nevrací se …

Svítí diagnostika motoru a bliká-svítí kontrolka airbagů…

CHjo:( :( :(

[upravil dne 13.3.08 MJSytic]

[upravil dne 17.3.08 MJSytic]

tak to prijmi mou uprimnout soustrast :( skoda ji, uvidis jak to bude vypadat po odstrojeni, treba to nebude tak hrozny, novej chladic 2500, naraznik sezenes na vrakaci za 2000, jak jsou na tom svetla ? asi budou mit ulamany drzaky co, tak to bude tak 3000, no a kapota, stejne jsi ji chtel prestrikat, ze byla odrena ;)

Stane se, buď rád, že to dopadlo jen takhle. Hlavní je, aby se nikomu nic nestalo, plechy vem čert. Plechovku vždycky v nejhorším koupíš novou, i když to stojí prachy, ale zdraví se řeší hodně blbě.

Tak to je smůla, hlavně že to dobře dopadlo. Ale to se stává, v dnešním provozu kolikrát nabouráš a ani pomalu nevíš jak :)

To se teď budete prát o stošet o 106ku co :D

[upravil dne 14/11/2007 Driver]

No smůla - co na ro řict, snad jen "díkybohu" že se to obešlo bez zranění. Autí se dá vždy opravit - se zdravím je to už těžší...........:papa

Díky moc za pochopení a podporu:)

Vždycky jsem se snažil jezdit opatrně - bezpečně, ale někdy ta snaha prostě nestačí :(

JJ, jediný, co mě na tom těší je ta kapota. Ještěže jsem jí nekupoval novou :roll

je to mrzute ale alespon ze to dopadlo "jen" takhle.. plechy se opravy, lak se prestika a bude zase jak nova;)

Hlavně, že nebudeš muset shánět ND na sebe, plechy vem čert, buď to opravíš, nebo bude jiná - a tím pádem lepší :)

Good luck!

Není to tak strašný když seženeš věci na vrakači tak tě to nemusí vyjít ani moc draho.

Hlavně že si vpodě:papa

Stane se holt, no ... Jak píší ostatní, hlavně, že se nic nestalo tobě, nebo někomu jinému a auto si myslím, že se možná vyplatí opravit, uvidíš po odstrojení ...;)

ved tomu nic nie.svetla cele.kapota , naraznik,mriezka nove a nejaky ten nastrek.to nie je vobec hrozne.to bude par tisic.

To se mě zdá nebo ta kapota už byla jednou kitovaná?

Jiank jak píše josefsv nevypadá to až tak hrozně.

Nezdá. Je to přitažený z D, takže ...:aut

Kus nad tím mi právě prasknul lak a proto jsem tu kapotu měl v plánu měnit ... Teď toho budu měnit víc :(

Jinak dnes večer se na to přijede mrknout odborník, tak uvidíme, co řekne ...:myslim

Tak to opravdu nepotěší... :-( Ale myslím, že tohle nebyla nijak velká bouračka a nevypadá to tak zle. Bude to sice stát nějaký peníze, ale myslím, že to bude jezdit ještě dlouho...;) Držím palce

Jejda! Draze zaplacená zkušenost. ;) Ale když nejde o život....

P.S. poprvý je to jen jednou a člověk si to pak obvykle celej život pamatuje. :)

Bude líp!

Původně zaslal: MJSytic

JJ, jediný, co mě na tom těší je ta kapota. Ještěže jsem jí nekupoval novou :roll

No vidíš to, nakonec všechno zlý je k něčemu dobrý, budeš mít novou hezčí kapotu.... :)

Jinak mě u 306 bouračka podobnýho rozsahu vyšla na cca 18 tis včetně lakování (část dílu z vrakoviště), ale to je jenom pro hrubou představu.