Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sviti v kuse zhaveni a nevim co je tohle


qity3

Recommended Posts

Prosim pomoc. Vymenil som zimne pneu, idem nakopnut 1.9 TD 306 D8A motor, a co se nestalo, zhaveni mi stale sviti, nekdi silneji, nekdy zeslabne a kdys nastartuju tak asi cca po 3 - 5 min zhasne. Co s tim je?

Problem cislo 2, jak sem se dival do motoru zistil sem, ze na cerpadle je dorabane dake cidlo to s cervenyma sipkama. Co to muze bejt? Dorabane proto, ze je kolem toho je odbrouseny plech, abo ten drzak aby se to tam vubec veslo.

3. Dolu na obrasku je konektor ktereho kable jedou do cerpadla a jsou roztaveny, co s tim? Jeden dratek je pri cerpadle roztrhlej. Fakt jsem zoufalej. Myslim ze mne osidili jak prase.

Prosim o akoukolvek radu

post-0-14109596979675_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tam dodelavane takze mi to robi starosti

A na foto 6 je konektor s odstrihnutymi 2 kablami a na druhej strane koncovky oskvrcanymi a idu do cerpadla na foto 5 kde to je roztrapkane a je tam jeden kablik nacinovany a odtrhnuty.

No a zhavenie mi poooomalicky zhasne rele cvakne a ked nastartujem zase sa kontrolka rozsvieti a pomalinky zhasina. co je tomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam imobilizer ale je odpojenej odkedy jsem ho kupoval

Z tej modrej koncovky mi jdou kabliky do cerpadla ale ako je videt na foto 5 je to tam roztrapkany a jeden kablik je urvaty a pocinovany. Kam to jede a na co to vse slouzi?

inak jsem pomrvil vsechnima spojma ktere jsem nasel na motoru a zhaveni mi facha jak ma jenom by jsem rad vedel, kde je relatko ktere mi spina to zhaveni a co vlastne spina to rele?

[upravil dne 14.11.2007 qity3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...