peugeot 306

Studený start kucká

12 posts in this topic

Zdravím mám problém na svém AX mám 1,4 diesla a když je zima nažhavím startne a začne vynechávat musím držet trošinku plynu a časem vynechání zmizí je to tryska nebo žhavičk předem díky :potlesk

Tak podobny problem kamos riesil na 406-ke ked natocil tak mu chytil asi tak na 3 valce podrzal chvilu plyn a vsetko bolo OK, v praci som mu meral zhavice a zistil som ze je jeden v tahu. Uz vymenil vsetky 4 a nadhera ako teraz chytyta. skus pozret zhavice.

Původně zaslal: stalmik

jojo táta taky včera měnil žhavičky a super. Otočí a jede;)

JA som tiez vcera kupoval nove zhavice... ale este som sa po vymenu nedostal. kolko ta vysli len tak pre porovnanie.....+ znacku.

no on nemá pežota. Má Octavii.. A dělal mu to autorizák. Mě k tomu nepustil. Mi normálně nevěří srab! :D:potlesk

Původně zaslal: Peto670

aha no jo takze tak. no asi sa bal zeby si nedokazal vymenit zhavice:D:aut

no se divim že si je nevyměnil. Amatér :D

Mám ještě dotazdajíse doma nějak odzkoušet ty žhavícísvíčky poporsím o postup. protože sem dneska zjistil že mě jedna žhavička stojí 350 takže asi zase zvýším hodnou vozidla

Jsou dvě řešení,možná víc:D,jak je proměřit.Tak buď odpoj kabely od žhaviček,to znamená,že nesmějí být propojené,vem zkoušečku,jeden hrot zkoušečky dej na plusový pol,třeba na baterce a druhý dej na kontakt na žhavičce,když nebude zkoušečka svítit,je žhavka špatná,když bude svítit,je O.K.,nebo vyndej žhavky ven a odzkoušej napřímo,když se rozžhaví,tak je v pohodě,druhá metoda je spolehlivější.:super

To Olda: Díky za rady to s ttím vymontnutím svíčky asi realizuji ikdyž podle m se rožhaví všechny budu to muset asi nějak stopnout jakdlouho žhaví atd.

Ta druhá metoda je sice pracnější,ale budeš mít jistotu o tom, která je skutečně přepálená a tím pádem špatná.