Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Genius 5.1


f3Rd@

Recommended Posts

Původně zaslal: f3Rd@

Cau. Nevite nekdo jaky je rozdil mezi Genius 5.1 5000W a 5005W??? Nejak tam krome designu a toho ze ty repraky jsou takove zesika.

Hm, člověk by řekl že žádnej jen design, ale

5000W: Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz

5005W: Frekvenční rozsah: 40 Hz - 20 kHz

To jsem našel na Netu ve specifikacích;)

Ještě píšou že u nové sestavy je vyšší výkon subwoferu, ale u obou je psaný stejný 75W, satelity mají po 15W jinak ještě by chtělo kouknout kolik vstupů která sestava má, ale jinak jsou asi dobrý obě. Někde jsem četl kdysi v recenzi že u některých kusů brumí trafo více než je zdrávo, tak při koupi poslechnout;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ted me tak jeste napadlo vzit 4000W, sice je to slabsi, ale vypda to moc dobre. Vzdyt, ruku na srdce kdy to clovek zesili na max? :myslim

ale na druhou stranu rodil 50W na subwoofru je dost...

EDIT:

Jinak jsi to napsal naopak 5000W ma rozsah 40 - 20k

a 5005W ma 20 -20k.

[upravil dne 13/11/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam geniusy 5.1 5000W od min. vánoc. Jednou už šly na výměnu, měsíc po koupi, poněvadž to mělo přeslechy, a nakonec začalo v basáku trvele hučet. Výměna proběhla kupodivu na místě bez jakékoliv reklamačky.. ;) Alfa comp.. :super No od té doby to jede, a to vcelku dost solidně! ikdyž trafa opravu hučí (dělaly to oba) a občas se znovu objevují přeslechy. Ale já mám hroznou smůlu na kupy tak se neděs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

EDIT:

Jinak jsi to napsal naopak 5000W ma rozsah 40 - 20k

a 5005W ma 20 -20k.

[upravil dne 13/11/07 f3Rd@]

No ono to asi bude jinak, ted jsem to ještě procházel a na každým serveru je to jinak, na jednom 40 - 20k a na druhým 20 - 20k jak u starších tak u novějších:myslim

Jinak na Strankách Geniusu uvádějí u 5000w 40 - 20k ale model 5005w tam nějak nemužu najít

[upravil dne 13/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším že 5005W má silnější subwoofer a to 75W, 5000W má subwoofer 45W:myslim:myslim ale to vážně jenom tuším, myslím že to stejně není pravda. Dost prodejců na netu má informace u obou produktů stejný.

5000W bude taková mírně upravená verze velice zdařilé a hlavně "dřív" prodávané verze 5005W

Jinak podle mě je tam rozdíl hlavně ve tvaru dálkovýho ovládání a uspořádání tlačítek na subwooferu.

Osobně bych při možnosti volby šel do té 5000W.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Tuším že 5005W má silnější subwoofer a to 75W, 5000W má subwoofer 45W:myslim:myslim ale to vážně jenom tuším, myslím že to stejně není pravda. Dost prodejců na netu má informace u obou produktů stejný.

5000W bude taková mírně upravená verze velice zdařilé a hlavně "dřív" prodávané verze 5005W

Jinak podle mě je tam rozdíl hlavně ve tvaru dálkovýho ovládání a uspořádání tlačítek na subwooferu.

Osobně bych při možnosti volby šel do té 5000W.:papa

:o a ja myslel ze 5005 je novejsi... :myslim A co si myslite o tech 4000W? Vypdaji pekne, ale tech 25W na subwooferu mi prijde hodne malo. Na to ze jsem byl zvykly na 160W subwoofer (ale na max hral tak 1x do roka :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco jsem našel ohledně specifikací,tady je citace...Tak jsem v specifikaci našel tyhle 3 rozdíly: -novější má inovovaný design -má osazené 8ohm repro namísto laciných 4 ohm tak měli by mít věrohodnější zvuk -už má navíc kabel 3,5mm / 2RCA (např. k discmanu, a tak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Blby ale je, ze na webu geniusu ty 5005-ky nemaj.

Fusion: Ktery obchod myslis?

No to blbý je, podle designu co znám bych řekl že jsou novější ty 5005W, ale našel jsem kromě 5000W který jsou z tvrdýho dřeva taky jen označení 5000 s poznámkou light wood a to tady

Dále k subwoferu 45W, ten byl u modelu Genius SW-5.1HT kterým to všechno začalo

[upravil dne 13/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Vopičí

Tuším že 5005W má silnější subwoofer a to 75W, 5000W má subwoofer 45W:myslim:myslim ale to vážně jenom tuším, myslím že to stejně není pravda. Dost prodejců na netu má informace u obou produktů stejný.

5000W bude taková mírně upravená verze velice zdařilé a hlavně "dřív" prodávané verze 5005W

Jinak podle mě je tam rozdíl hlavně ve tvaru dálkovýho ovládání a uspořádání tlačítek na subwooferu.

Osobně bych při možnosti volby šel do té 5000W.:papa

:o a ja myslel ze 5005 je novejsi... :myslim A co si myslite o tech 4000W? Vypdaji pekne, ale tech 25W na subwooferu mi prijde hodne malo. Na to ze jsem byl zvykly na 160W subwoofer (ale na max hral tak 1x do roka :D)

Tak se musím omluvit.:mad:

Model 5005W je opravdu novější.

Dávám dva odkazy na tyto produkty.

Jsou tam celkem dobře popsaný a je tam i něco ke stažení.

5005W: http://www.dxt.cz/?Mode=Sti&StiId=65296

5000W: http://www.dxt.cz/?Mode=Sti&StiId=55092

:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...