Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozperna tyc..


hnjupis

Recommended Posts

Zdarek,mam dotaz na rozpernou tyc na predny tlumice..nemate je nekdo a nenafotil byste mi ji i s rozmery?prijde mi zbytecne ji kupovat kdyz je to jen kus trubky s pasovinou..Delam sefa na laseru takze nevidim problem ve tvaru spodku,jde mi o tvar a jestli to ma nejakej vyznam..Je to na peugeot 306 1.8 16V.dik:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sem myslel prave na to zpevneni..Davam autiku docela zabrat a nechci cekat az mi nekdo rekno rekne ze to mam nejaky zvlneny..na paradu nevim jestli je kus trubky...ale chtel bych to kvuli vlastnostem.A diky za tu radu ohledne bouracky-doufam ze to nebudu potrebovat ale je to uzitecne info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Creams

JJ při havarii je škoda větší ale ve finale jde o plechy ? nebo zdravi, že je to pevnější ?

samo ze jde o zdravi ale tim ze tam das tyc si ho urcite neuchranis..;) ta tyc ti pomaha aby se auto nekroutilo a bylo jistejsi v zatackach atd. ale pri narazu je to opravdu spis naopak.. zbori ti to pulku auta i kdyz je to mensi naraz.. Jedina tyc co znam a ma trosku toto vyresene by mela byt tyc od OMP, ale ta je o neco drazsi.. pokud vim tak ta by se pri narazu nemela zaseknout a zborit cely auto ale mela by prasknout ve stelovacim spoji, nevim to ale zcela jiste takze me kdyztak opravte.. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Creams

JJ při havarii je škoda větší ale ve finale jde o plechy ? nebo zdravi, že je to pevnější ?

samo ze jde o zdravi ale tim ze tam das tyc si ho urcite neuchranis..;) ta tyc ti pomaha aby se auto nekroutilo a bylo jistejsi v zatackach atd. ale pri narazu je to opravdu spis naopak.. zbori ti to pulku auta i kdyz je to mensi naraz.. Jedina tyc co znam a ma trosku toto vyresene by mela byt tyc od OMP, ale ta je o neco drazsi.. pokud vim tak ta by se pri narazu nemela zaseknout a zborit cely auto ale mela by prasknout ve stelovacim spoji, nevim to ale zcela jiste takze me kdyztak opravte.. :roker

Máš svatou pravdu. Při jízdě to opravdu( líp sedí )ale jen o malinko nic závratnýho to neni.Nečekej od tyče super jízdní vlastnosti.Daval jsem jí na gti 205 ale jak říkam žádnej zázrak,A nadělá při nehodě opravdu víc škody než užitku! Už bych to na auto nedal, radši investuj např. do tlumičů kde rozdíl poznáš.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: mio

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Creams

JJ při havarii je škoda větší ale ve finale jde o plechy ? nebo zdravi, že je to pevnější ?

samo ze jde o zdravi ale tim ze tam das tyc si ho urcite neuchranis..;) ta tyc ti pomaha aby se auto nekroutilo a bylo jistejsi v zatackach atd. ale pri narazu je to opravdu spis naopak.. zbori ti to pulku auta i kdyz je to mensi naraz.. Jedina tyc co znam a ma trosku toto vyresene by mela byt tyc od OMP, ale ta je o neco drazsi.. pokud vim tak ta by se pri narazu nemela zaseknout a zborit cely auto ale mela by prasknout ve stelovacim spoji, nevim to ale zcela jiste takze me kdyztak opravte.. :roker

Máš svatou pravdu. Při jízdě to opravdu( líp sedí )ale jen o malinko nic závratnýho to neni.Nečekej od tyče super jízdní vlastnosti.Daval jsem jí na gti 205 ale jak říkam žádnej zázrak,A nadělá při nehodě opravdu víc škody než užitku! Už bych to na auto nedal, radši investuj např. do tlumičů kde rozdíl poznáš.

tlmiče to áno ale chcelo by to aj to aj pružiny a nakoniec aj tyč hmm ale čo zo zadnou nápravou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jakou tam máš? koukal jsem po nich ale chtěj za to palbu za kus trubky s plechem. mě kabro taky občas vrže kor teď na tom podvozku. jinak si myslim že když dá někdo ránu až se mu hne uložení tlumiče tak já už bych to stejně neopravoval. a pak při přesazeném nárazu to pomáhá rozložit náraz do druhé části auta címž se zlepší deformace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

Zdarek,mam dotaz na rozpernou tyc na predny tlumice..nemate je nekdo a nenafotil byste mi ji i s rozmery?prijde mi zbytecne ji kupovat kdyz je to jen kus trubky s pasovinou..Delam sefa na laseru takze nevidim problem ve tvaru spodku,jde mi o tvar a jestli to ma nejakej vyznam..Je to na peugeot 306 1.8 16V.dik:papa

Tady máš vlákno na fotku té tyče, možná ti autor poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem si vyrobil tyč.Důvody jsou asi dva:pěkně to vypadá:D A tak trochu doufám,že mi to při bouračce možná pomůže zachránit kokos.Jestli se zlepšila pevnost př.části kastle nedokážu posoudit.Možná jo.A že mi to pohne pri nárazu s druhým podběhem-neřeším.

post-0-14109598664469_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...