Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak připravit auto


jakub106GTI

Recommended Posts

Pokud nebudeš přes zimu opravdu jezdit, tak baterku odpoj. Také by nebylo na škodu, dát auto na ,,špalky", aby se nezdeformovali pneumatiky a to stáním na jednom místě delší dobu. Dále buď vypusť vodu ostřikovači a nebo tam nalej nemrznoucí směs do ostřikovačů. Chladicí soustavě máš asi Fridex či jinou chladící nemrznoucí směs. Kola ulož vodorovně na sebe. Nejlepší je stojan na kola co se prodává ale stačí je položit na dřevo, aby nebyli přímo na zemi. Tak to je asi v kostce vše. Možná mě ještě někdo doplní.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nechci prudit auto má sloužit mne a ne já jemu.Auto v garáži není pro mne pak členem pokud tam stojí půl roku.Co ušetříš na pojistném to ztratíš na ceně auta.Značky do depozita??Kdo má vystát ty fronta a lítat kolem toho.přijdu a jedu na to má sloužit auto:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Pata záležíjak ušetřeno,pokud auto používám na nákupy cestu k doktorovi tak neušetřím nic,potřebuji auto stále.Od toho auto je.Taky jsem myslel že v zimě jezdit nebude,ale bohužel.A nehledě práce kde dělám se maká i o víkendech svátky nesvátky,už vidím jak šlapu pěšky na Štědrý den domů pěšky.

A stát 2 krát frontu po 4 hodinách pokud to půjde dobře,vezmu den dovolenky to se mi nevyplatí.A garáž bohužel nemám takže o tom nepřemýšlím.

Pokud je člověk svobodný je mu to jedno ale až budeš míti rodinu tak je jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz nekolik let mam auto pres zimu v garazi - s platenou strechou se jezdi blbe :roker

Co udelam pred ulozenim?

Umyju auti, naliju do ostrikovace nemrzku, lehce prefouknu kola, zajedu do garaze a zavru dvere. Benzinu je v nadrzi zrovna ted asi tak 5 litru. Sejmu registracni znacku a dam ji do depozitu. That´s all folks.

Pres zimu obcas posunu auto o par centaku kvuli kolum, nekdy dokonce nastartuji a necham chvili bezet, ale vetsinou na to zapominam :) nerekl bych ze gumy trpi.

Baterka je v aute, zapojena, dobijim ji pred sezonou. Je asi 6 let stara a porad drzi, potvurka :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...