Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

repracky na palubce ve 406


Ferry

Recommended Posts

Ahojm vsichni, mozna se uz nekdo predemnou nekdy ptal, ale uz jsem v tuhle hodinu linej procitat vsechny prispevky ;) tak sorry

Chtel jsem se zeptat, jestli ma nekdo zkusenosti s instalaci repracku co jsou umisteny na palubce u predniho okna, nemam totiz odvahu vytrhnout tu mrizku :-) a jestli jsou tam kabely ( to bych ostatne mohl zjistit ze zapojeni ISO konektrou, ze? ;) no ale pokud si dobre pamatuju tak tam byly asi jen ctyri draty ) Zkousel jste je tam eventuelne nekdo tahat, aniz byste musel sundat celou palubku ( stylem jaky tu byl nekde popsan a vyfocen :D ) Diky a at vam to vsem pekne hraje a jezdi :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem David 106s16

Mrizku vytahnes opatrnym zapacenim sroubovakem. Na 90% bys tam uz ale vyskove repro mel mit, draty tam jsou na 100%.

OK tak ja se teda odvazim a budu lehce pacit :D ale o tech repracich pochybuju, to by mohly hrat a oni nehrajou, takze tam asi ani nejsou, no este omrknu to zapojeni toho konektoru a podivam se pod ty mrizky.

Dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výškový repro jsou jen jako zvláštní výbava. Rozhodně ne seriovka, takže pokud si to kupec vyloženě nepřál, nebo to nejni verze s maximální výbavou, tak tam mebudou. Day se tam dát třeba Spirity - je to dost podobný jako ve 405 a zvouček je libovej. Hrajou už od nejakejch 2000 Hz (podle kondíku). Pokud by byl zájem, tak ti můžu nafotit, jak sem to \" zbastlil\" :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabelaz tam je...... Opatrne ty mrizky sroubovakem ven dostanes. Ta mrizka se da jeste rozebrat na mrizku a plast s kulatymi otvory. Ja jsem to prave rozdelil a mezi to jsem uchytil repro, aby jsem nemusel vyrabet nejakej vifikundator proti pohybu repra ve schrance. Jde to v pohode, pac kdyz jsem to udelal ja, tak to musi zvladnout kde kdo.;)

Jo a kondiky jsem schoval do armatury.....(z boku na kazde strane je zaslepka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shodou okolnosti jsem je tam instaloval nedavno - skutecne tam v zakladni vybave nejsou.

Kabelaz tam skutecne je privedena - jen si musis dat pozor na rok vyroby, nebot kabelaz je dvojiho druhu /zjistil jsem az po koupi a demonazi/ - Jinak na radu prijde pajka a sikovne rucicky.

PS: Tim sroubovakem bych se tam moc nestoural, ty paciky jsou nachylne na lamavost, lepsi je neco mene \"destruktivniho\" - me se treba osvedcila umelohmotna skrabka na snih - plast plastu neublizi :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem si tim byl temer jistej ze tam nejsou, zajimaly me hlavne ty kabely,

To Sepp r.v. to je 96, kdyztak mi napis jaky je v tech kabelazich rozdil, jinak pajku a rekl bych ze i sikovne rucicky mam :D

Na to vyndavani si dam bacha, tyhle lamavy veci znam moc dobre :D

Ted jeste musim nekde zjistit jaky kondiky tam dat (kdyztak mi to tu nekdo muzete taky poradit ;) )a sehnat nejaky ty vejskovky.

Zatim dik za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem tam repra primo od peugeotu - Pry zadny problem, zacal tukat do pocitace a vypadlo mu, ze jsou tam mozne dve sady - bohuzel mel zrovna na skladu jen jedny takze jsem nedokazal porovnavat. No presto jsem je vzal, jelikoz za kus chtel 250,- kdezto za ty co by musel obejdnavat bych platil 500,- za kus.

Tak jsem je vzal, nebot prumer byl spravny a i na pohled mi prislo, ze jsou to ty spravne.

Doma jsem odkryl mrizku a zjistil, ze jsem se seknul - rozdil je v tlousce konektoru (resp. ´96 ma konektor vetsi rozmer nez u novejsiho modelu). Po kratkem nadavani jaky jsem ... prisel na radu radykalni rez - konektory v aute odstrihnout, na repro napajet dva dratky a pres ceskou \"cokoladku\" propojit repro s dratky v aute :D

Nic sloziteho jsou jen dva cerveny a bily (to mi neco pripomina :D)

[Editován dne 11/11/03 Sepp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou cely francouzove, taky nemuzou takovou malickost nechat jen tak, ale musi ji predelat a dat tam jinej konektor :D Ok, tak ja teda asi vyrazim nekam do peugeota poptat se po cenach, jo ty kondenzatory jsi tam daval,nebo ne? Nejspis jo, jinak by to nehralo jen ty vejsky, ze jo :D, jakou maj prosimte hodnotu, budou to asi nejaky elektrolyty, ne? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda ty jsi pekelne rychlej v odpovedich :D Ja si nepletu konektor s kondenzatorem ;) Prece jen delam trochu do elektorniky a tyhle veci rozeznam :D :D jen jsem si spletl odpovedi, o kondenzatorech psal totiz Hics, a ja uz ted necetl cely Topic a nejak jsem si to spojil s tvymi reakcemi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Sepp

Shodou okolnosti jsem je tam instaloval nedavno - skutecne tam v zakladni vybave nejsou.

Kabelaz tam skutecne je privedena - jen si musis dat pozor na rok vyroby, nebot kabelaz je dvojiho druhu /zjistil jsem az po koupi a demonazi/ - Jinak na radu prijde pajka a sikovne rucicky.

PS: Tim sroubovakem bych se tam moc nestoural, ty paciky jsou nachylne na lamavost, lepsi je neco mene \"destruktivniho\" - me se treba osvedcila umelohmotna skrabka na snih - plast plastu neublizi :D:D:D

V Nemecku je radio ve standartu a tim padem i repro. A ja jinou 406 nez z Nemecka jeste nemel. Z toho vychazim. Cesky standart je vzdy o hodne hubenejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem o vikendu pacil :-) podotykam ze uspesne bez ulomeni jakehokoliv kousku a slo to docela lehce, draty jsem nalezl, a po pripojeni repracku z mobilniho telefonu :-D zjistil ze jsou i pripojeny (mimochodem je to i v manualu popsany na ktery konektrory jsou konektly, jen si to precist ;-) :-D ) , takze ted uz jen nekde sehnat vhodny rozmer za jeste vhodnejsi cenu ;-) a muzu vesele vyhravat na 6 repro :-) kdybyste nekdo mel nejakou nabidku vyskovych repro tak privitam, jinak asi zajdu ke lvovi jako Sepp :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pade za kus? To se s nima musel u tebe vybourat náklaďák ne? :D:D:D Né, že bych je scháněl, ale pokud by byl ještě jeden pár, tak bych si je vzal taky. Známey má 406 a udělal bych mu radost. Jo a pokud by ta roletka byla nějak volně přemístitelná do 405, tak beru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...