Stiv

Pach benzínu v kabině

8 posts in this topic

Ted jak se ochladilo tak v kabině je sem tam zacítitz benzín, čím to muže být??? mám se něčeho bát???

Původně zaslal: Stiv

Ted jak se ochladilo tak v kabině je sem tam zacítitz benzín, čím to muže být??? mám se něčeho bát???

No kdyby byl u mě cejtit benzín, tak se fakt začnu bát kde se tam vzal....:D

Nesákne Ti nějaká hadice? Já musel minulej tejden vyměnit naftovou hadici u motoru protože mi celkem značně sákla, ale nebyla nijak výrazně cítit, ale dělalo to loužičky v garáži, byla tam ta původní "hadrová". Tak vyzkoušet jestli to nemůže být ono, nebo něco podobného?

[upravil dne 12/11/07 jarajarda]

Mně to dělalo přesně opačně.Benzin byl cítit v létě a když bylo teplo.Všechno jsem přešel(sponky,hadice).Vypadalo to vše OK.Stejně to bylo citit.Nezbylo jen vsechny benzinové hadice vyměnit a nové sponky.Pak to přestalo.Asi hadice,ale nenašel jsem kde byl problém.Hlavně neodkládat,benzin rád chytá i tam kde nemá.

Původně zaslal: rodov

Mně to dělalo přesně opačně.Benzin byl cítit v létě a když bylo teplo.Všechno jsem přešel(sponky,hadice).Vypadalo to vše OK.Stejně to bylo citit.Nezbylo jen vsechny benzinové hadice vyměnit a nové sponky.Pak to přestalo.Asi hadice,ale nenašel jsem kde byl problém.Hlavně neodkládat,benzin rád chytá i tam kde nemá.

benzín nechytá, chytají jen ty výpary, takže musíte hodně větrat:D

Na kolik mě vyjdou benzinový hadičky od nádrže až po motor včetně filtru?

No ja to mel u bejvalyho gti taky, obcas v lete byl cejtit benzin, ale bohuzel jsem nikdy nezjistil od ceho to je :(

Původně zaslal: Stiv

Na kolik mě vyjdou benzinový hadičky od nádrže až po motor včetně filtru?

Koukni na www.autokelly.cz nebo něco podobnýho:)

Vzal bych to postupně , pach se nese líp po větru , proto bych začal v motorovém prostoru , hadice , filtr, přepady , potrubí , nádrž a plnící potrubí od hrdla.