Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Ondra

Rachtání

7 posts in this topic

Čau, mám problém.... Mám novou spojku a začlo to zlobit: Když tam dám neutrál a mám sešlápnutou spojku, tak je všechnoc v poho, ale když ji vyšlápnu, tak se ozve strašnej rachot. Nevíte, co by to mohlo bejt?

to se od toho srazu jeste zhorsilo? nebo to je ten ramus co to na srazu vydavalo?

No, furt ten stejnej ramus, obcas to neudela vubec, obcas je to mozna jeste horsi :mad: :mad: :mad:

si to bude spojkove lozisko :(, takze zase rozborka - sborka :D:mad:

Coze? :o Takze me to ty magori udelali blbe? Mam to reklamovat, at to predelaj? :mad:

BTW: Vadi to rachtani necemu? Nez se dohadovat s tema ..... tak treba to rachtani preziju, ale ono se to asi k****, ze?

[Editováno 7/21/02 Ondra]

Tezko rict, jestli to udelali blbe, ale spis to lozisko bylo v pr... uz predtim (kolik to ma nalitane?) to by ukazovalo na ten hluk...... Dalsi moznost je, ze v servisu ti tam dali line lozisko, nez tam bylo (to aby si nachystali dalsi kseft. :( to doufam ne)

Me to taky dlouho rachtalo.....a zadny problem jsem s tim nemel...(dlouho myslim asi tak 2 roky :)) Jenom se vystavujes riziku, ze se ti to lozisko rozsype a ty uz si nezaradis.......Leda, ze by ses naucil radit bez spojky :D

Doporucuju vymenu a myslim, ze chyba servisu to neni (i kdyz ti to mohli prezkouset a pripadne rict, ze je v ha....)

Je to urcite pritlacak spojky takze je nutna vymena a vadi to a to tak ze te to muze kdekoliv nechat. :)