Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl a H7


mifa

Recommended Posts

Původně zaslal: Miku

s výše jmenovanou firmou mám takovou zkušenost,že když je tam akce , tak zboží stejně NEMAJÍ :grr

jinak já začínám uvažovat o xenonech (ty co má Ferry :D)

Hm tak takovou zkušenost mám taky, když už náhodou mají mezi jogurtama a houskama něco zajímavýho tak většinou to nemají skladem nebo dostanou pár kousků, který prodají hned první den. A postávat ráno před Lídlem v hloučku důchodců a čekat až otevřou se mi nechce...

[upravil dne 12/11/2007 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mifa

Lidičky Lidl má ode dnes H7 od Tesly 2 ks za 149 Kč.Pokud jste na tom jako já a stále jen měníte,možná vám to přijde jako dobrá info.PS:Nejsem dealer jmenované firmy:D

Tak jsem dneska viděl v "Penny" H4 a H7 po dvou kusech v balení za 99,90 Kč

P.S. taky nejsem "dýler".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: mifa

Lidičky Lidl má ode dnes H7 od Tesly 2 ks za 149 Kč.Pokud jste na tom jako já a stále jen měníte,možná vám to přijde jako dobrá info.PS:Nejsem dealer jmenované firmy:D

Tak jsem dneska viděl v "Penny" H4 a H7 po dvou kusech v balení za 99,90 Kč

P.S. taky nejsem "dýler".

to už je rozumná cena:super. Za těch 150,- je to dost drahý:o. Já dnes kupoval v mototechně 1x H7 a 2x5W žárovky do parkovaček celkem za 53,- Kč. Ale dodávám, že zde mám na nákupy slevy:D

[upravil dne 14/11/07 Ladman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Tescu jsem dneska viděl H7 Filson 2ks za 99Kč, pak v tesco krabičce 2ks za 119Kč a nějaké jednotlivé za 59Kč. Mám něco z toho vzít? Je to za dobrou, nebo běžnou cenu? Nikdy jsem ceny žárovek nezkoumal, protože jsem zatím nikdy nemusel měnit, ale měl bych pro jistotu mít náhradní :myslim

Jsou velké rozdíly v žárovkách za minimální cenu oproti například Osram za trojnásobek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem takto "výhodně" nakoupil 2ks H7 v Kauflandu - 149Kč / 1pár. Po osazení do levého tlumeného světla, svítila tato při postavení auta proti zdi na 3 metrech o 5cm výš než pravá a navíc tok světla není ořízlý jako u H7 za 150Kč/1ks z Autobenexu, ale je rozplizlý.

Po vymontování a prohlédnutí byla tato žárovka vyosená a druhá z páru také. Takže jsou vhodné max. do dálkových světel - snad. Rozhodně ne do tlumených.

Jak mi bylo řečeno technikem v servisu, výše uvedenou neostrost nebo spíše neořízlou horní polovinu paprsků světelného toku dělají všechny tyto "levné" žárovky - z tohoto důvodu oslňují protijedoucí řidiče.

Levným nákupům zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...