Sign in to follow this  
Followers 0
Viper86

Gti nebo S16 porad'te

26 posts in this topic

Asi před půl rokem jsem koupil Peugeota 206 s motorem 2,0 16V a jelikož byl přitažen ze zahraničí tak nevím co mám za verzy jestli Gti nebo S16.Zajímá mě to čistě ze zvědavosti.Přední spoiler mám normální akorát je hlubší než nornální, prahy s takovými vruby na konci a světla která přikládám na fotce z internetu.Nejraději bych ho vyfotil, ale bohužel mám nefunkční fot'ák.

post-0-14109596974799_thumb.jpg

chtelo by to asi fotku celyho auta.. jinak ty svetla asi origo zrovna nebudou a tady se muzes o tech verzich neco dozvedet..

mirascc , som skusal sa zaregistrovat, uspesne, ale sak tam chce predplatit cosi, aby som zaplatil a potomsa dozviem viac, tebe to ide???

denoo: sjet na BEZPLATNé SLUŽBY a pak nahradni dily tam das nahore VINko a pak jen kliknes na Charakteristiky a vyjede ti vse o aute jak vyjelo z tovarny..;)

kua , dam bezplatne sluzby ako si povedal a nahradne diely, ale stale pise toto Ste naService Box Nezávislí prevádzkovatelia.Táto aplikácia vám umožní prístup k dokumentácii výrobcu. Po prihlásení budete môcť prehliadať služby v menu vľavo "Bezplatné služby". Naopak, ak chcete prehliadať technickú dokumentáciu ("Predplatené služby") predplaťte si prístup v záložke "Predplatiť si".

Původně zaslal: denoo

ale sak dam bezplatne sluzby a pritom pise hento, skus ci ti to ide teraz

a nemuzes to okno jen nejak zrusit?? zaskrtnout treba jen ty bezplatny sluzby??.. ted jsem to zkousel a jede to.. kdyztak mi posli VIN pres U2U a ja ti poslu do mailu.. ale musi to jinak normalne jit..

nechapem ze to nejde, kurna, ako to tebe moze ist a mne to pise ze chce zaplatit prispevok a pritom na bezplatnych sluzbach,

VF32CRFRE40554523 VIN mojho peugeot 206 , dik

Druh výrobku OSOBNÍ VOZIDLO

Obchodní značka / typ orgánu PEUGEOT

Modelová řada 206

Typ karoserie SEDAN 3-DVEŘOVÁ

Úroveň výbavy STUPEŇ GTI/S16

Motor VSTŘIKOVÁNÍ EW10J4

Převodové ústrojí MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA 5

Modelový rok AM 2000

Typ laku LAK METALICKÝ LESKLÝ

Barva karoserie LAK ŠEDÝ ICELAND

Typ vnitřního vybavení/obložení LÁTKA ANDORRE / ALCANTARA / KŮŽE "CU"

Barva čalounění "FZ"

Převodovka (technické údaje) MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA BE4 S

Motor (typ) MOTOR TYP EW/DW

Přídavný emblém BEZ PŘÍD MONOGRAMU

Přídavný emblém, různé BEZ PŘÍD MONOGRAMU

Emblém GTI

no takhle nejak to vypada..;) to je jen zacatek..

Mě to taky nejde naladit tady je kdyžtak můj VIN VF32CRFNF41181620 tak kdyby to někomu šlo mohl by mi to poslat celé na mail wwwpower@seznam.cz díky

Původně zaslal: Viper86

Mě to taky nejde naladit tady je kdyžtak můj VIN VF32CRFNF41181620 tak kdyby to někomu šlo mohl by mi to poslat celé na mail wwwpower@seznam.cz díky

mas to v mailu..;)

nejde to stale kurna, neviem preco to tebe ide a nam nie, nemas to predplatene uz??

Inak dik za popis, mozes mi to cele poslat na mail? Vsetko co tam je o mojom pisane, Denoo@post.sk , este raz dik