Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tajný vypínač


Kulda

Recommended Posts

Keď mojej 307-čke skončila záruka po dvoch rokoch, tiež som si chcel dať spraviť tajný vypínač.

Ale bolo mi vysvetlené, že ak by som čo i len raz na neho zabudol pri štartovaní auta (t.j. príslušný elektrický obvod by zostal rozpojený), s najväčšou pravdepodobnosťou by počítač hlásil chybu a musel by som ísť do servisu.

Neviem, čo je na tom pravdy, ale nakoniec som tajný vypínač nedával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Robiro

Keď mojej 307-čke skončila záruka po dvoch rokoch, tiež som si chcel dať spraviť tajný vypínač.

Ale bolo mi vysvetlené, že ak by som čo i len raz na neho zabudol pri štartovaní auta (t.j. príslušný elektrický obvod by zostal rozpojený), s najväčšou pravdepodobnosťou by počítač hlásil chybu a musel by som ísť do servisu.

Neviem, čo je na tom pravdy, ale nakoniec som tajný vypínač nedával.

Je to přesně tak ... auto hlásí ANIPOLUTION FAULT (po 24 hodinách hláška zmizí) ale motor je v nouzovém režimu. Projeví se to např. zvýšenou spotřebou :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to jde a funguje to bezvadně:super Možná je to mnohem lepší jak zamykání zpátečky nebo něco podobného, neboť na to se lze předem připravit... Když ho opravdu dobře umístíš, není mnoho šance to najít... Kluci od elektriky mi říkali takový fígle, že mi lezly oči z důlku :mrk Chce si to rozmyslet, jak to budeš při startu auta dělat, čím budeš spínač aktivovat a kam ho umístíš. Pokud nemáš palubní počítač, není žádný problém, ani když zapomeneš aktivovat :) S palubním PC ale nevím, nemám zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tajný vypínač je dobrá věc. Také jsem ho měl.Vzpomínám si před léty jsem jednou přijel do práce,ještě než jsem si na něj zvykl,pochopitelně jsem vypl.A odpoledne mne doztlačovali dvě party kolegů,když už jedni nemohli tak se střídali.No a pak asi po půlhodině jsem si vzpoměl.No prostě je to dobrá věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Jiři II.

Tajný vypínač je dobrá věc. Také jsem ho měl.Vzpomínám si před léty jsem jednou přijel do práce,ještě než jsem si na něj zvykl,pochopitelně jsem vypl.A odpoledne mne doztlačovali dvě party kolegů,když už jedni nemohli tak se střídali.No a pak asi po půlhodině jsem si vzpoměl.No prostě je to dobrá věc...

jo jo taky pamatuji když jsem stál na parkovišti a nešlo nastartovat.Žena nasraná děti taky prostě na infarkt,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som otcovi urobil cez vypínač odpojenie palivového čerpadla HDi , a aby nezabudol zapnúť,tak vo vypnutej polohe je pripojená malá siréna. Takže po zapnutí klúča do prvej polohy mu pri vypnutom vypínači zajačí siréna - nabudúce to určite zapne ešte pred pokusom o štartovanie a myslím , že by to prebudilo i potencionálneho zlodeja pri prvom pokuse o štartovanie. Otázne je , či by sa mu chcelo hladať vypínač ...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jiři II.

Tajný vypínač je dobrá věc. Také jsem ho měl.Vzpomínám si před léty jsem jednou přijel do práce,ještě než jsem si na něj zvykl,pochopitelně jsem vypl.A odpoledne mne doztlačovali dvě party kolegů,když už jedni nemohli tak se střídali.No a pak asi po půlhodině jsem si vzpoměl.No prostě je to dobrá věc...

Jo jo, měl jsem to u bývalýho wehiklu "favouš" - přerušený drát k cívce.

Jednou s tím jela moje ženská do práce - odpoledne ji roztláčela parta maníků cca 200m tam a zpět než si to uvědomila.

Raději / a nedivím se / jim to neřekla. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...