Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Volnoběh


OldtimerMan

Recommended Posts

Čau,

Mám 306 1.8 16V. Vůbec nechce držet volnoběh,jakmile pustím plyn hned zdechne. Borec předemnou tam měl asi sportovní filtr,pak to dlouho stálo a teď sem to koupil já ale bez filtru. Trčí tam konektor se dvěma dráty. Nevíte náhodou někdo jestli na tom origoš filtrBoxu není nějaké čidlo které by mělo vliv na volnoběh? Nebo tam můžu dát zase nějaký sport Filtr a problém je vněčem jinčím. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je váha vzduchu ve filtr boxu tak jo,jenže by to asi moc nejelo. Jde to pěkně do otáček. Navíc když jsem to projel tak to těch 1000 otáček chvilku jakštakš drželo. Zkuste se prosím někdo mrknout jestli ve svojí káře nemáte do filtrboxu navedené nějaké dráty:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OldtimerMan

Jestli je váha vzduchu ve filtr boxu tak jo,jenže by to asi moc nejelo. Jde to pěkně do otáček. Navíc když jsem to projel tak to těch 1000 otáček chvilku jakštakš drželo. Zkuste se prosím někdo mrknout jestli ve svojí káře nemáte do filtrboxu navedené nějaké dráty:mad:

A co snímač teploty vzduchu? Podle něj by se měl seřizovat korokový motor volnoběhu. Pokud tam tohle není, tak je dost pravděpodobné, že to na volnoběh bude chcípat... teoreticky.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: OldtimerMan

Jestli je váha vzduchu ve filtr boxu tak jo,jenže by to asi moc nejelo. Jde to pěkně do otáček. Navíc když jsem to projel tak to těch 1000 otáček chvilku jakštakš drželo. Zkuste se prosím někdo mrknout jestli ve svojí káře nemáte do filtrboxu navedené nějaké dráty:mad:

A co snímač teploty vzduchu? Podle něj by se měl seřizovat korokový motor volnoběhu. Pokud tam tohle není, tak je dost pravděpodobné, že to na volnoběh bude chcípat... teoreticky.:myslim

Pokud nedrží otáčky na volnoběh tak může bejt problém v krokovým motorku. Dej si hledání už se to tady dost podrobně probíralo. Já už tyhle lapálije mám za sebou. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Nechybí tomu třeba váha vzduchu?

jj vaha vzduchu tomu opravdu chybi, na tomhle motoru totiz vubec neni, sorry, ale je lepsi se drzet pravidla, ze kdyz nevim, tak radsi nic nepisu

jinak o problemu s volnobeznyma otackama u tohodle motoru ( je jedno jestli je ve 306 nebo 406, to je stejny ) jsou tu napsany desitky prispevku. staci hledat.

jak uz bylo receno, zacit u krokoveho moturku volnobeznych otacek, vycistit ten pistek a dosedaci plochu

[upravil dne 14/11/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Fakir

Nechybí tomu třeba váha vzduchu?

jj vaha vzduchu tomu opravdu chybi, na tomhle motoru totiz vubec neni, sorry, ale je lepsi se drzet pravidla, ze kdyz nevim, tak radsi nic nepisu

jinak o problemu s volnobeznyma otackama u tohodle motoru ( je jedno jestli je ve 306 nebo 406, to je stejny ) jsou tu napsany desitky prispevku. staci hledat.

jak uz bylo receno, zacit u krokoveho moturku volnobeznych otacek, vycistit ten pistek a dosedaci plochu

[upravil dne 14/11/07 Ferry]

306 1.8 16V benzin nema vahu vzduchu??A ja si celou dobu myslel ze je to ten plastovej smejd co do nej vede plynovy lanko:D Cim se teda vzduch ridi kdyz tam neni..Ja jen ze sem tam dal sportovni sani a udelal napor a kdyz rozjedu auto na cca150km/h a vyradim tak mam volnobeh kolem 2000ot..Bylo mi receno ze to je tim naporem ze mate vahu vzduchu,pry je tam mechanicka narozdil od napr octavky ktera ma elktrickou.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 13 let později...

Jo to jsem zapomněl napsat právě že u studeného motoru to chápu ale děje se to když je motor teplý újezdu například 20km a pak to začne a jak už jsem psal předtím tak když to nechám běžet tak po minutě se to vrátí do normálu 

Upraveno uživatelem tomash89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...