Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HDi


Placanek

Recommended Posts

A jezdíš zatim bez problémů?Mě stašej,že se na něj nedá moc najet,ale myslim,že je to kravina.Kámoš jezdí se sanitkou,má na ní 300 tisíc a jezdí bez nějakejch problémů.Akorát na tom dělali váhu vzduchu.Tak nevim,já na něm mám zatm 107 tisíc a nemůžu si stěžovat..Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je trochu zavádějící otázka. Myslím si, že když policejní felicie s motorem 1.3 malítají 300.000 - 350.000 km, tak pro HDI tak jako pro TDI při slušném zacházení nemůže být problém. Je to prostě o přístupu k vozidlu a motoru samotnému. Toď můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Placanek

Tak teď nevi,co tam mám já.Nevíš náhodou ve kterejch ročnících je Siemens?Mám teda dojem že tam mám Bosch,doufám..

Já mám na příčníku nad chladičem samolepku Bosch, tak možná podle toho. Jinak mám i filtr paliva a další drobnosti od Bosche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMHO pořadí v životnosti za podobných podmínek provozu bude : nejdelší životnost - diesel bez turba, diesel s turbem a relativně nejhůř na tom bude HDI. Čím modernejší motory tím vyšší tlaky, kompresní poměr, výkon na jednotku zdvihového objemu, jemější a choulostivější vstřikovací pumpy. Z toho musí zákonitě koukat kratší životnost protože materiály a jejich kvalita takový skok určitě neudělaly. Kolik se to bude lišit v reálu počítáno ve stovkách tisíc km, by mě taky docela zajímalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...