Sign in to follow this  
Followers 0
Fakir

Neznámé tlačítko

11 posts in this topic

Mohl by mi někdo prosím vysvětlit funkci tlačítka v přiloženém obrázku? Našel jsem to celkem náhodou na svojí 206ce a manuál mám bůh ví kde... :D Dík.

P.S.: Jediné, co jsem zatím vypozoroval je, že když to zmáčknu, tak se to rozsvítí... :D:aut

[upravil dne 11/11/07 Fakir]

post-0-14109596971036_thumb.jpg

Původně zaslal: buml

neni to nahodou zamezeni funkce stahovani zadnich skel zadnim ovladacem?

Nevim. :D Nicméně vzhledem k umístění vlevo vedle volantu (u klopení světel a vypínání airbagu), tak mi to tak moc nepřipadá... :myslim

tak u me je tlacitko s timhle symbolem na mych dverich a vypina zadni ovladace, ted sem pro jistotu jeste kouknul do manualu a je to presne takhle znaceno

Původně zaslal: buml

tak u me je tlacitko s timhle symbolem na mych dverich a vypina zadni ovladace, ted sem pro jistotu jeste kouknul do manualu a je to presne takhle znaceno

Ok, vyzkouším, dík. Pokud to ale jsou zadní okna, tak je to hodně švihle umístěný, páč jsem o tom čudlu tři roky nevěděl... :roll:D

Je to ovladač pro dočasné blokování posunu zadních oken (bezpečností opatření) a je to nezávislé na poloze okna.

jo jo je to pojistka na ovládání zadních oken.to aby si děti neotevřely okno

Původně zaslal: Gargamell

Tak to mi řekni, kde je to tlačítko schované, že si ho objevil až teď :myslim

Hehe :), vlevo od sloupku volantu, v místech, kde je kolečko nastavení sklonu světel a přepínač odpojení airbagu spolujezdce. Většina aut tam má ještě ovladač světel a mlhovek, nicméně to má 206ka na levé páčce, což z této oblasti dělá místo, kam mi sklouzne zrak tak jednou za půl roku při čištění... :D

Původně zaslal: OK406

Je to dobré např. aby si vzadu děti neotevírali okna apod. Takto to je u mé 406 u řidiče na madlu dveří.

post-0-14109596977206_thumb.jpg