Sign in to follow this  
Followers 0
permonik7

sháním písničku

17 posts in this topic

Ahojte všichni, chtěla bych vás poprosit o pomoc. Sháním písničku z TV upoutávky na film Když se setmí. Nevíte náhodou někdo, jak se jmenuje? Zpívá to chraplavej hlas a zpívá něco v tom smyslu jako "this is a mens world" nebo tak něco... Uř tahle písnička byla i v nějaké reklamě, ale nevím na co:(díky

Původně zaslal: permonik7

praveze ve filmu to nebylo. Bylo to v te ukazce, co bezela na film na Prime.

Aha, tak to bude problém, to si tam Prima mohla šoupnout cokoliv:(

praveze :( ale vim ze to bylo i v nejake reklame. A ta pisen je docela znama. Hruby, cernosky hlas. A znama melodie. Ta reklama byla na banku nebo na kavu.

a nevíte náhodou co je to za písničku v reklamě na O2? zpívá to tam ta ženská, už to hráli i na rádiu ale nikdy sem neslyšel co to je :-(

Původně zaslal: purkmistr

a nevíte náhodou co je to za písničku v reklamě na O2? zpívá to tam ta ženská, už to hráli i na rádiu ale nikdy sem neslyšel co to je :-(

Royksopp - What Else is There

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: purkmistr

Royksopp - What Else is There

A je tady

[upravil dne 11/11/07 Radek Hurvajz]

Původně zaslal: Oliver Riedel

To bys Radku nevěřil,kolik času sem věnoval hledání písničky od Miky-Grace Kelly...:D

No a našel jsi ji nakonec? Já jen že jsem ji ted hodil do vyhledávače a za 10 sec jsem ji našel;)

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Oliver Riedel

To bys Radku nevěřil,kolik času sem věnoval hledání písničky od Miky-Grace Kelly...:D

No a našel jsi ji nakonec? Já jen že jsem ji ted hodil do vyhledávače a za 10 sec jsem ji našel;)

Já právě nevěděl,jak se jmenuje písnička ani zpěvákjen sem ji jednou slyšel v rádiu a zapoměl sem si zjistit,jak se jmenuje...Po třech dnech hledání na youtube sem ji slyšel na Relaxu:D

A vy nevíte, že na googlu stačí napsat co nejpřesněni melodii ve formátu ta da daa (pozor jen malými písmeny, velké to vyhodnocuje jako sbory) a google vám najde přesný název a poté Vám i vyhledá kde se dá nejlevněji tento singl stáhnout

Velice se vsem omlouvam! Ze zajimavosti jsem si stahnul pisnicky ktere zde byly uvedeny, ale v souvislosti s tim filmem a ted jsem zjistil ze je mezi nema. Takze i tak diky... :)

Edit: A ted se docitam ze je zde zminka i o te reklame. Tak to dopada kdy se necte cely tema. Takze sorry za :xvul

[upravil dne 18.11.2007 Tornado]