xxxjesterka

Kradena 306 !!!

112 posts in this topic

:( Tak po necelych 2 mesicich uzivani si pocitu, ze mam konecne sve vlastni auto, mi nejakej hajzl Bubáka ukrad..

PROSIM KDOKOLIV BY VIDEL NEKOHO V MEM AUTE!!!! OKAMZITE HO ZASTAVTE A ROZBIJTE MU OBLICEJ...:(:(:(:(:(:(

[upravil dne 10.11.2007 xxxjesterka]

V zadu mel napis.. ten co mam v avataru :( tak kdyby treba nahodou nekdo zahledl ...prosim dejte vedet ..

predem, ackoliv nedoufam v navrat, dekuju ..

Aj, tak to je hodně nemilá zpráva :( To sis autíčka fakt dlouho neužívala. Kde a kdy se to stalo?

Tak to ti nezavidim,asi tušim jak se ted citiš.Před pěti lety mě potkalo to same.Jen to bylo jine auto.

Stalo se to v Praze 10,Sreasnicich.. na černokostelecke..Starala jsem se o nej jak o miminko :(:( ...ach jo... proc musej bejt nektery lidi takovy svine?? :nevim

To je smůla. Být nim tak doufám že nikde nepotkám někoho z těchto stránek. Urazit mu (jim) ruce.:grr

jednu takovou podobnou registruju ve vedlejsi ulici ale je nejaka omlacena(zadni naraznik a dvere boreny), stoji tam uz asi 3dny takze to ona asi nebude ale dojdu to omrknout..:roker

citím s tebou a budu mít oči našťopkách , bud to nekdo ukradl na ND nebo se jen nejaci feťácí povozí a nechaj ho bejt , jen se zeptám , nemohli ho odtáhnout policajti?

no...vzhledem k tomu, ze toto uz mam za sebou :aut bylo to prvni co jsem delala.,,, volala , zda ho neodtahli.. a tentokrat bohuzel ne.. .:(

No tak to mě mrzí taky ,plně s tebou cítím a moc ti přeju ať ho brzy najdou a vrátěj ti mazlika.Nevim co bych dělal,kdyby se to stalo mě,asi by mě ranila mrtvice,přece je to tak trochu člen rodiny ikdyž je to"jen auto",taky máme takový

Občas závidím zemím třetího světa které provozují systém useknutých ručiček - nechápu, kde se v těch čórkařích bere chuť k přivastnění si jakéhokoli cizího majetku, holt pokud bude existovat dostatek zájemců o auta s podivným původem, asi se to nezmění.

Původně zaslal: Medvěd

Občas závidím zemím třetího světa které provozují systém useknutých ručiček - nechápu, kde se v těch čórkařích bere chuť k přivastnění si jakéhokoli cizího majetku, holt pokud bude existovat dostatek zájemců o auta s podivným původem, asi se to nezmění.

To kde se v nich bere ta chuť taky nechápu, ale že by mě bylo příjemný koukat na to jak každýmu 5-týmu člověku něco chybí to nevím. :o. Teda hlavně jedný nejmenovaný velký menšině.:bojim