Sign in to follow this  
Followers 0
maNkovic

Nestartuje Mi16 SURNE !!!

9 posts in this topic

Cawte vsetci potreboval by som pomoct nestartuje mi16 ale us viem ze tam nejde benzin kde moze byt chyba :myslimustamy benzin natiahnem ale ked odpojim hadicu a otocim klucik tak netecie ani kvapka kde je palivove cerpadlo alebo cim by to mohlo byt:( SURNE:myslim

Mi se to stalo taky v zimě. v servise mi řekli, že jsem měl špatný odpor před čerpadlem u nádrže a že ho vyřadili a propojili to bez toho odporu.

Původně zaslal: Pišta

Mi se to stalo taky v zimě. v servise mi řekli, že jsem měl špatný odpor před čerpadlem u nádrže a že ho vyřadili a propojili to bez toho odporu.

A KDE NAJDEM TEN ODPOR NA MI16 RV 1991

Měl by být přímo před pal. čerpadlem kde vedou káblíky do čerp. Čerpadlo by mělo být mezi nádrží a zad. nápravou. já měl MI16x4 1992 ,ale to by mělo být stejné. Jo!a ještě mi měnili palec v rozdělovači

Asi bych začal u toho, jestli vůbec jde k čerpadlu šťáva. Kontrolovals pojistky?

No to bych chtěl teda ten odpor vidět...:)Pokud vím tak na míčku 4x4 což mam totalně rozdělaný,tak tam žádný odpor není...proste vlez pod auto,otoč kličkem na druhou polohu,vem zkoušečku a zkus napětí na čerpadle....když bude negativní tak jukni na rele(je na pravém podběhu v plastové krabičce-vedle silentbloku)...pak řeš dál...:)

No oni ti mechanici asi spíš mysleli tkzv. přechodový odpor....no a že ho vyřadili (opravili-vyčistili kontakty)....to bych bral....co Ty Pájo ?

Původně zaslal: Pája Rybišár

No to bych chtěl teda ten odpor vidět...:)Pokud vím tak na míčku 4x4 což mam totalně rozdělaný,tak tam žádný odpor není...proste vlez pod auto,otoč kličkem na druhou polohu,vem zkoušečku a zkus napětí na čerpadle....když bude negativní tak jukni na rele(je na pravém podběhu v plastové krabičce-vedle silentbloku)...pak řeš dál...:)

tak us som to dnes nakopol a bolo to rele vsetkym dakujem :papa:myslim:potlesk:roker