Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

uz to zacalo!


Béďa

Recommended Posts

Původně zaslal: Peta

POZOR !!! Očekávám, že se zde v krátké době objeví rozpis služeb na úklid sněhu před moji garáží !!! Účast je povinná pro všechny členy P-C, kteří jsou rádi, že ty bílé sračky padají !!! Výjimku tvoří členové z horských středisek, kde je jejich radost pochopitelná a oprávněná.

:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut

PS: Dnes jsem nazul zimáky i na Mazdičku. Při té příležitosti jsem na ni našrouboval klubové podložky pod RZ :D

Až skončí u tebe, pošli je za mnou, díky ;):D Jo a omlouvám jen vlastní smrt (ve výjimečných případech):D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Pe.Tr

takhle si dělat legraci z nemocnýho člověka:(

Kde jsi přišel k tomu přesvědčení, že to je legrace. Já dnes 2x vyhazoval :( A to ten sníh opravdu nesnáším :D

Ale sněhuláka jsem dětem postavil :super;)

ok , tak ja se dam do kupy a helfnu ti , doprava , stravne a ubytování je jistě zajištěno :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

POZOR !!! Očekávám, že se zde v krátké době objeví rozpis služeb na úklid sněhu před moji garáží !!! Účast je povinná pro všechny členy P-C, kteří jsou rádi, že ty bílé sračky padají !!! Výjimku tvoří členové z horských středisek, kde je jejich radost pochopitelná a oprávněná.

:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut

PS: Dnes jsem nazul zimáky i na Mazdičku. Při té příležitosti jsem na ni našrouboval klubové podložky pod RZ :D

Když mi proplatíš cesťák ..... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

POZOR !!! Očekávám, že se zde v krátké době objeví rozpis služeb na úklid sněhu před moji garáží !!! Účast je povinná pro všechny členy P-C, kteří jsou rádi, že ty bílé sračky padají !!! Výjimku tvoří členové z horských středisek, kde je jejich radost pochopitelná a oprávněná.

:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut

PS: Dnes jsem nazul zimáky i na Mazdičku. Při té příležitosti jsem na ni našrouboval klubové podložky pod RZ :D

Mě mužeš vynechat, mě stačí muj sníh, dneska jsem musel ten humus ohrabat z auta a mám toho pro letošek docela dost:grr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Oddie: projet tu dlouhou panelovou polní cestu bezproblémově je dle mých zkušeností zázrak, kterej by se měl po příjezdu patřičně oslavit.

[upravil dne 11/11/2007 Fusion]

No to na Slovensku patřičně oslavíme, to se nebojím, spíš mě se*e, že a) tu cestu budu absolovat oktávkou, neb cesta jest služební b) že ta oktávka na rozdíl od mého auta nemá CB, tudíž není cestou info o případném ucpání c) že když se s ní někde zaseknem tak je v ní budem mačkat, páč je mrňavá. A navíc ten krám malej tvrdej po panelech drncá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

tak u nas to v sobotu rabo takhle krasne zacalo, pak napadalo cca 5cm a dneska sprchlo a je to fsechno fprdeli:(

A ty jses jeden z tech, co pojedou ke me vyhazovat. Kdyz se domluvis s Pe.Tr.em, tak si usetrite cestu. A kdyz mi neco odvezete do Melnika, tak vam jeste pridam 150,-- na cestu. A TO SE VYPLATI :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...