Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

uz to zacalo!


Béďa

Recommended Posts

Huh, jelikož v Liberci stále padá a zítra bych do servisu asi nedojel, jal jsem se vyměnit si kola sám. Teda ten patent, jak je upevněn hever s rezervou pod autem, to je tedy divočina. Drží to jen na ocelovém lanku s navijáčkem. Nechtěl bych kolo měnit na sněhu, za deště nebo v noci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sme jeli z chalupy v Orličkách....ometli jsme z auta cca 20 cm sněhu,a vyrazili sme na cestu.hrůza děs,za celou cestu do Hradce sme nepotkali silničáře a ani nebylo vydět že by tam projeli.na silnici všude mrtě sněhu,že by nám kluci opět zaspali:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR !!! Očekávám, že se zde v krátké době objeví rozpis služeb na úklid sněhu před moji garáží !!! Účast je povinná pro všechny členy P-C, kteří jsou rádi, že ty bílé sračky padají !!! Výjimku tvoří členové z horských středisek, kde je jejich radost pochopitelná a oprávněná.

:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut

PS: Dnes jsem nazul zimáky i na Mazdičku. Při té příležitosti jsem na ni našrouboval klubové podložky pod RZ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

POZOR !!! Očekávám, že se zde v krátké době objeví rozpis služeb na úklid sněhu před moji garáží !!! Účast je povinná pro všechny členy P-C, kteří jsou rádi, že ty bílé sračky padají !!! Výjimku tvoří členové z horských středisek, kde je jejich radost pochopitelná a oprávněná.

:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut

PS: Dnes jsem nazul zimáky i na Mazdičku. Při té příležitosti jsem na ni našrouboval klubové podložky pod RZ :D

promiň mám nemocenskou:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...