Sign in to follow this  
Followers 0
Béďa

uz to zacalo!

88 posts in this topic

snehova nadilka na Vysocine uz je tady a co u Vas?? :) napadlo tu tak deset cisel snehu a pribejva..:aut

post-0-14109596961463_thumb.jpg

Dík za fotku, tady v Praze sem už pomalu začínal zapomínat jak sníh vypadá :D :D

Jinak kousek vejš na Vysočině (Sklené, Ždár nad Sázavou) leží sníh už od minulýho víkendu...

Právě odjíždím do Rumburka - jsem zvědav, jak vypadají cesty

MirasCC: jestli chces videt snih live tak se prijed podivat.. :D jen doufam ze to nebude jak pred 2ma rokama, kdy uz to nebylo ani kam dat..:roll

Medvěd: tak stastnou cestu a dobre doraz..;)

prsi.....a je pekne hnusne...ale po snehu ani vidu, ani slechu, natoz cokoli jineho...

Původně zaslal: Béďa

MirasCC: jestli chces videt snih live tak se prijed podivat.. :D jen doufam ze to nebude jak pred 2ma rokama, kdy uz to nebylo ani kam dat..:roll

Přijedu, příští víkend ;) Sem na to zvědavej, furt si na ten rozdíl v zátahu oproti 44kW fóbii nějak nemůžu zvyknout. Kritický sou hlavně rozjezdy, to když je mokro, neuvědomím si to a chci rychle vypadnout z křižovatky, většinou stojím na místě a kolečka se točí :roll Takže na sníh se vyloženě těším, bude sranda :D :D

Původně zaslal: Medvěd

Právě odjíždím tramvají cvičit, a jak vypadají cesty je mi tedy šumák :D

Tak šťastnou cestu a pak dej vědět, jak cesty vypadají (tedy pokud jedeš přes Dubou a Dubský zatáčky), přemýšlím o rodinnym výletě na zítřek k našim do Mikulášovic:myslim

Okolí JETE hlásí, sychravo, slabý déšť, vítr, zimu:grr:(

Změna: začal padat sníh s deštěm. Ale jdu na komorně-pracovní minisraz P-C.:)

[upravil dne 10/11/07 OK406]

Havířov: ráno sluníčko, teď fouká vítr, a je zamračeno bez deště... ale právě jsem umyl auto, takže počítám, že do hoďky sprchne.. :D

U nás už taky trošku napadlo,asi tak 10 cm a padá a padá :papa

@re: taky jsem to chtel umejt ale asi z toho nic nebude..:aut

jinak u nas se stale sype, vezmu psa a jdem se v tom trosku vyvalet..:D

Původně zaslal: Dundee

Tak šťastnou cestu a pak dej vědět, jak cesty vypadají (tedy pokud jedeš přes Dubou a Dubský zatáčky), přemýšlím o rodinnym výletě na zítřek k našim do Mikulášovic:myslim

Tak cesta byla celkem v pohodě, jen na Šébru byla na silnici velice jemná břečka. Tam jsem jel z Prahy po R 10 do Boleslavi, následně Doksy, Zahrádky a Českou Lípu, zpět Česká Lípa, Zahrádky, Litoměřice a D8 (v Zahrádkách jsem v rádiu slyšel o problémech s nácky ve Vysočanech a protože Helča není milovník zatáčkovitých silnic, tak jsem místo Dubé a Mělníka zamířil na Litoměřice). Všude bylo maximálně mokro, takže podle mě můžeš směle vyrazit i přes Dubou - pokud budeš mít hlad, zastav se v motorestu na Zakšín, fakt dobře tam vařej´.

A cestou zpět jsem kousek od baráku potkal mou bývalou 405ku (4A6 8055 - ona ještě jezdí!!!!!!!!!!), jen jí řídil mě neznámý člobrdík

[upravil dne 10/11/2007 Medvěd]

Já jsem si dal. V servisu mi přeložili přezutí (+vyměnu spojky) z minulého na příští pondělí. Dnes jsme jeli se ženou na večeři. 17:30 venku sucho. 18:45 venku 5 cm sněhu a chumelenice. Já leťáky a potřeboval jsem se v Liberci dostat přes 2 kopce. Zažil jsem dost krušné chvíle. Jak při cestě do kopců (v jednom mě bral P407), tak při cestě z kopce (ABS nepomáhalo, pomohla až natvrdo ručka-zadní kola naštěstí jely ve stopách po předních). Konečně mohu porovnat nové leťáky a sjeté univerzály na druhém autě. Univerzály rulez :) V pondělí v servise (nebo zítra v garáži) šroubuju zimáky.

No, nakonec vše dobře dopadlo...

Jo a tady ještě fotka našeho miláška po dojetí.

post-0-14109596964773_thumb.jpg