Sign in to follow this  
Followers 0
Freedy

Webasto - zapojení

13 posts in this topic

Zdravim

potřeboval bych poradit, mám nez. topení Webasto BW50 a potřeboval bych sehnat plánek zapojení elektriky, celý jsem to dostal v bedně rozpojený a teď nevim kam kterej drát jde?:myslim může mi někdo poradit:papa . Díky:):):).

napis email, neco tady mam stazenyho, tak ti to poslu, sice to neni presne na ten tip jak pises, ale treba ti to pomuze, jinak zkus pouzit google.com treba tam taky neco najdes

[upravil dne 9/11/07 Ferry]

Hm, Webasto nemám, mám jenom Eberspaecher, ten už jsem párkrát dělal. Ale půjde to najít na netu.

Ferry díky jeden z těch návodů byl přesně na to moje topeníčko, hned zejtra to odzkoušim jak to bude chodit. :papa:papa:papa

tak to závidim:( za jak dlouho to vytopi kabinu na cca 24C? Parkuju venku tak bych to taky bral,ale za ty prachy asi ne.:myslim

Původně zaslal: p406b

tak to závidim:( za jak dlouho to vytopi kabinu na cca 24C? Parkuju venku tak bych to taky bral,ale za ty prachy asi ne.:myslim

Za půl hodiny.

Původně zaslal: Freedy

Tak je to paráda už to topí na první pokus.:papa

Já k tomu mám i doma dodělané GSM ovládání i s alarmem heč ;):P

to je pak pohoda přijít k autu a vytopeno:potleskhlavně když je dosti pon nulou a ostatní škrabou jak mourovatí

Původně zaslal: sarkomi

to je pak pohoda přijít k autu a vytopeno:potleskhlavně když je dosti pon nulou a ostatní škrabou jak mourovatí

No tak to si piš, to škrábání, to je hodně znát... a pak taky studený start dieselu zcela odpadá, motor je před startem ohřátý asi na 60°, takže se startuje rovnou teplý.

Původně zaslal: Freedy

Ferry díky jeden z těch návodů byl přesně na to moje topeníčko, hned zejtra to odzkoušim jak to bude chodit. :papa:papa:papa

jsem rad, ze to pomohlo ;) uzivej si topeni

mohl by mě někdo osvetlit zapojeni elektriky od takoveho topeni v mem modelu- 406 2,2HDI rv.10/2003. Jde mi o to,jestli se to musi nejak propojovat s BSI když mam aut.klima, nebo se to zapoji primo na ventilator. Pokud bych koupil treba neco pouzityho.Trochu o tom uvazuji,tak abych pak neskoncil na nejaky slozitym predelavani. Normalni propojeni bych zvladl,ale diag nemam.:(

Beru i vsechny nazory a rady k tematu.

Původně zaslal: p406b

mohl by mě někdo osvetlit zapojeni elektriky od takoveho topeni v mem modelu- 406 2,2HDI rv.10/2003. Jde mi o to,jestli se to musi nejak propojovat s BSI když mam aut.klima, nebo se to zapoji primo na ventilator. Pokud bych koupil treba neco pouzityho.Trochu o tom uvazuji,tak abych pak neskoncil na nejaky slozitym predelavani. Normalni propojeni bych zvladl,ale diag nemam.:(

Beru i vsechny nazory a rady k tematu.

montáž do 406 není složitá, zapojení na klima taky v pohodě.