Sign in to follow this  
Followers 0
Kamart

Vyhřívání zadního skla - problém

9 posts in this topic

Mám problém s vyhříváním zadního skla, na zadním skle mi hřejou asi jen 3 horní dráty, jde s tím něco udělat?teda kromě výměny celého skla...

Původně zaslal: Kamart

Mám problém s vyhříváním zadního skla, na zadním skle mi hřejou asi jen 3 horní dráty, jde s tím něco udělat?teda kromě výměny celého skla...

taky se připojuju k otázce...ale tolik mě to netrápí že mi fungujou u mě jen tři prostřední dráty...když to použiju tak tou škvírkou trochu vidím ale jinak to nepoužívám, se radši po:rokerdívám do bočních zrcátek

Tak takový problém mám taky.Jen,že mi nehřeje ani jedna.Okno zamlžený celý.Zkoušel jsem vodivý hliníkový lak a nic.Pak jsem ještě zkoušel měděné proužky na strany.Opět nic.Napětí tam naměřím,ale stejně mi to nevyhřívá.Tak nevím,vypadá to,že vyhřívání je hotové.Taky bych rád věděl jestli se to dá nějak opravit.

Mi se to postupně zhoršuje.. teď mi funguje asi polovina proužků. O vodivých lacích jsem slyšel, když se podíváte na ty proužky tak na každém který nefunguje najdete někde malinké místečko kde je přerušený.. to by mělo stačit znova obnovit. Ale ještě jsem to nezkoušel.. jestli někdo uspějete dejte vědět.

Stejný problém na stejném autě jsem řešil cca před 9 lety.Koupil jsem vodivý roztok od LOCTITE a přerušené drátky se tímto spojí.

MartinR má právdu - vodivý "sráč" Loclite (mě zatím funkuje všechno - klep, klep)

přesně tak dělal jsem to na svých 2 autech bylo přerušeno vždy 2-5 drátku po opravě šlapaly taky

máte někdo nějaký odkaz, cenu , označení, tip, kde se to prodává ?