Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palivomer


jikoloj

Recommended Posts

ahoj, dnes rano jsem dolil naftu ne ale plnou (asi 1mm od maxima na ukazateli) a jak jsem prejel nerovnost, prudce brzdil nebo rychle zrychlyl tak ručička otačkoměru litala k nule a zaptky na maximum, po rovince ukazovala dobre ale kdyz se auto rozhybalo tak litala jak silena. cim to muze byt ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty máš diesel s otáčkoměrem???? :o :o :o:o To je XSD nebo homemade? :myslim Budu si tam dávat budíky z 1,1 Winner, vypadaj jako GTI jen jsou mírně očesaný, což mi nevadí, lepší když bude fungovat to málo, než aby tam bylo hafo ručiček a hejbal se jen rychloměr... Tak bych si taky rád ten točákometr zapojil :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jikoloj

ahoj, dnes rano jsem dolil naftu ne ale plnou (asi 1mm od maxima na ukazateli) a jak jsem prejel nerovnost, prudce brzdil nebo rychle zrychlyl tak ručička palivoměru litala k nule a zaptky na maximum, po rovince ukazovala dobre ale kdyz se auto rozhybalo tak litala jak silena. cim to muze byt ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

tak jsem se se rozhodnul se na to podivat.. zvednul sedacku, oddělal výko na palivoměrem výtahnul ho z auta a z venku vypadal uplně jako nový, tak jsem ze spodu oddělal bile kolečko kterým protéká nafta do plováku. a čekalo mě překvapení v podobě asi 1cm vysokého kolečka což byla nějaká mazlavá tuha hmota asi zanesené za tech 20 let a tak jsem to vyndal ven vyšistil vnitřek plováku a dolil plnou a zatim vpohodě tak asi tady toto byl problém, je to práce tak na 5min i pro nešiky, jen at vám nespadne špína do nádže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...