Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor


Horáček

Recommended Posts

Zdravím všechny,

mám Peugeot 206, 1.4 benzín, r. v. 1999. Mám jistý problém, cca 1 týden jsem nechal auto odstavené, poté jsem nastartoval a ujel cca 1 km na křižovatku, kde jsem musel zastavit. Na volnoběh mi motor chcípnul (rozsvítila se kontrola řídící jednotky motoru) a poté šel hned nastartovat. Stalo se to ještě 2x a pak, během víkendu, kdy jsem auto intenzivně užíval, už bylo vše v pořádku. Bohužel, tento týden jsem opět 5 dní auto nepoužíval a dnes nastal stejný problém. Nevíte prosím, v čem by mohla být chyba???

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozne je ze ti neak navlhla elektrika alebo nieco podobne mam s tim skusenost(405 SRi) v tomto dazdivom a sichravom pocasi Pocas jazdy sa sa to moze prejavit slabsim tahom a potom to na volnobeh xcipne Ak sa pojazdi teplom od motora sa to vysusi a je vsetko O.K No a ked to znova odstavis na dlhsiu dobu zas sa niekde nakondenzuje voda a znova ten isty problem A aspon mne sa ked motor xcipne rozsvieti sa olej a riadiaca Ale je mozne ze je to aj tim benalom ja len ze som mal podobny problem abolo to vlhkostou a trebars aj v benale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...