Sign in to follow this  
Followers 0
komaros

serizeni svetel

7 posts in this topic

cau lidi, tak sem se akorat vratil ze servisu peugeot v plzni kde sem nechal na 306 seridit svetla a sem pekne nastvanej, nic neudelali a rekli si o 500 :mad: Prej ze to nejde seridit To auto ma cira svetla(original valeo zadna replika) Poradte co mam delat?? levy svetlo mi totiz sviti trochu vys ale pravy je ok, tak to snad musi jit nejak seridit ne??:(

[Editován dne 25/2/04 komaros]

asi by to bylo hodně vod oka, ale zkus podložit ten horní úchyt světla, jestli to fakt nejde seštelovat.

to teda nechápu, mám na 306 taky čirá světla, mimochodem jsou úplně stejná jako nečirá, takže se mohou zaměnit. Na STK mi řekli, že svítím levým moc nahoru, vytáhli nářadíčko a ihned mi ho doštelovali, holt Praha :-))) , takže se štelovat samozřejmě dá a trvá to tak pět vteřin.

Mel jsem 306-ku a svetla jsem si zasadne serizoval sam - NO PROBLEM - prace na cca 5-10 vterin

Kazde svetlo ma svuj vlastni serizovaci sroub, takze zadny problem si to \"sladit\" dle vlastnich potreb - 500,- bych jim nikdy nedal, grrrrr

Ja bych nevidel problem v serizeni, ale kdyz je to po bouracce, tak jak je to udelane od klempire. Licuje ti to svetlo s blatnikem a naraznikem? Tady bych videl nejvetsi problem. To pak nesesteluje ani buh.

Co se tyce stary model versus novy, nemuze tam byt rozdil ve sklonu svetla. To je nesmysl. Vzdyt blatniky jsou stejne. Rozdil je jen v masce, narazniku a kapote ne? A jestli tam jsou jine zarovky, at se na me nikdo nezlobi, tam je rozdil pouze v paticich.:)

Ja ked som dal dokopy svetla, tak som ich daval nastavit; a v autorizovanom servise Peugeot. Naskor asi 15 minut vyplnali papiere, potom tak 10 minut trvalo nastavenie aj s tym ako tam vchadzali a vychadzali do arealu/dielne. a nakoniec zase cca 5 minut vyuctovanie spolu 109.60 korun

A teraz uz to teda svieti na cestu a tam, kam ma.