Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

gumova vana do kufra


ajven

Recommended Posts

tak som sa tu obzeral po tych vaniach do kufrov a poviem Vam ze by to chcelo nejaky Home version.

Co vy na to? Dat 1200Sk za kus gumy je fakt zdieranie. To stoji aj jedna pneu tolko!

Z coho by ste to skusili vy urobit?

Rozmyslam nad nejakym pogumovanym matrosom.:myslim

Vyrezat z papiera sablonu a tu prekreslit urobit tam bocnice a tie potom zvarit v rohoch, to by islo nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ujo mel pouze koberec, ničemu to nevadilo, ale pak se začal drolit. Teď koupil gumovou vanu z ACI za cca 800,- Kč a je to úplně super. Pasuje přesně, prostě paráda. Ale když chceš ušetřit tak se budeš asi muset pokusit něco svařit jak si uvedl. Doufám že se pak podělíš fotkami o výsledek. Přeju hodně štěstí při výrobě.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji mám a je super,už mi zachránila veškeré harampádí co vozím v kufru,když mi praskla nádoba s kapalinou do ostřikovačů.Přeji hodně štěstí při výrobě.Napadá mě pouze takový plast co se dává na střechy,dělají různé tloušťky,možná by se to dalo šikovně ohnout,prodávají to ve stavebninách,ale cenu nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ajven: já ji mám u svého sedanu a jak píší ostatní členové, je to dobrá věc. Jinak stačí se podívat po internetu a věřím, že najdeš i levnější. Přeji ti dobrý výběr a pak dej sem fotku.

na tych bokoch mas co nalepene aby ti nevypadavali veci? Nad tym tiez rozmyslam, ked tam vozim rukavice a handricky a traktar na naftu, niekedy sa stane ze to vypadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...