Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další shořelá 307


Smety

Recommended Posts

to martin1: Zavolej do jakéhokoliv servisu Peugeot a tam Ti odopovědí. Homat psal, že musí makat a že teď na diskusi nějakou dobu nepůjde.

Jinak já jsem do Peugeotu napsal. Pán mi volal hned zpět s následující informací:

Svolávací akce na ABS se mě netýká (i když mám verzi 8 0)

Týká se mě svolávací akce na čidlo teploty chladící kapaliny a mám se někdy stavit. Paradoxně právě to čidlo mi odešlo před cca 3 měsíci a nechal jsem si ho u kámoše měnit. Tak doufám, že až mi ho v Peugeotu teď vyměněj, že mi to starý nechají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

to martin1: Zavolej do jakéhokoliv servisu Peugeot a tam Ti odopovědí. Homat psal, že musí makat a že teď na diskusi nějakou dobu nepůjde.

Jinak já jsem do Peugeotu napsal. Pán mi volal hned zpět s následující informací:

Svolávací akce na ABS se mě netýká (i když mám verzi 8 0)

Týká se mě svolávací akce na čidlo teploty chladící kapaliny a mám se někdy stavit. Paradoxně právě to čidlo mi odešlo před cca 3 měsíci a nechal jsem si ho u kámoše měnit. Tak doufám, že až mi ho v Peugeotu teď vyměněj, že mi to starý nechají.

Vám doporučuji to zkusit znova. Pokud podle typu ABS měla by být na vozidle akce provedena. Pokud je auto z dovozu, nemusí figurovat na seznamu vozidel zařazených do akce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: homat

Vám doporučuji to zkusit znova. Pokud podle typu ABS měla by být na vozidle akce provedena. Pokud je auto z dovozu, nemusí figurovat na seznamu vozidel zařazených do akce.

Homate, prosím tedy, toto číslo 84619008. Můžete na to mrknout? V servise se zmíním o verzi ABS 8. To budou mít radost. Jen nechápu, proč svolávací akce na ABS v čechách je, ale v zahraničí ne? Auto mám dovezený z Fr. To se jako ve Francii ABS nerozbíjí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: homat

Vám doporučuji to zkusit znova. Pokud podle typu ABS měla by být na vozidle akce provedena. Pokud je auto z dovozu, nemusí figurovat na seznamu vozidel zařazených do akce.

Homate, prosím tedy, toto číslo 84619008. Můžete na to mrknout? V servise se zmíním o verzi ABS 8. To budou mít radost. Jen nechápu, proč svolávací akce na ABS v čechách je, ale v zahraničí ne? Auto mám dovezený z Fr. To se jako ve Francii ABS nerozbíjí?

Auto je původně z Francie a jde už o model T6. Verze ABS je 8.0, ale vozidlo může být modifikováno již z výroby. Doporučuji se zastavit v servisu peugeot, až pojedete kolem, který může krátkým ohledáním zjisti zda je nutno něco provádět nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Na pozvanie Peugeotu som bol na dnes na zvolávacej akcii na ABS.Citujem list ...v rámci politiky kvality nas spoločnosť Peugeot požiadala, aby sme na Vašom vozidle P307 vykonali druhú kontrolu riadiacej jednotky ABS a zlepšili jej ochranu. Cieľoom tohto zásahu je eliminovať zostatkové riziko vzniku krátkeho spojenia v jednotke ABS , ktoré môže pri dlhodobom používaní viesť k lokálnemu prehriatiu a vo veľmi výnimočných prípadooch môže byť príčinou vzniku požiaru v motorovom priestore - koniec citátu

Podľa toho, čo mi povedal prijímací technik, tak celý úkon spočíval vo výmene kabeláže k jednotke ABS a doplnenie nového relé, ktorým sa preruší prívod napätia do ABS pri vypnutom kľúčiku.

Toľko môj poznatok k tejto zvolávačke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...