Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další shořelá 307


Smety

Recommended Posts

Tak jsem právě koukal na netu na odpol.tel.noviny a vypadá to, že ve Vestci u Prahy shořela další zaparkovaná 307 :(

Proto jsem se rozhodl hned zítra (konečně) objednat svoji 307 do servisu na svolávačku kvůli ABS... :bojim

Sice není jisté, že tomu tím stoprocentně zabráním, ale aspoň budu trošku klidnější (doufám) :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože na 307 probíhá svolávačka kvůli dodatečné izolaci kabeláže od ABS, někde se musí i měnit a už u nás shořelo několik 307. A ne jen u nás...

Mě v servisu oznámili, že na moji 307 jsou hned tři svolávačky ( výměna ABS, dodatečná izolace elektroinstalace od vstřikovačů a ještě nějaká, už nevím co přesně. Ale sami mi tam ukazovali následky, které ABS u nás i v Evropě už způsobilo.

Proto dělaj tu svolávačku, teda přesněji řečeno prý ji dělá výrobce ABS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

týká se to jen určitých typů od 2001 do 2006 včetně faceliftovaných - ale jen některých, hlavní je to že do jednotky abs jde proud furt a po svolavacce a predelani jen po nastartovaní - konkrétně u mě se to týkalo 2,0 hdi (12/2005, 66 kw před faceliftem) a netýkalo se to 1,6i sport 80 kw po faceliftu 02/2006.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

týká se to jen určitých typů od 2001 do 2006 včetně faceliftovaných - ale jen některých, hlavní je to že do jednotky abs jde proud furt a po svolavacce a predelani jen po nastartovaní - konkrétně u mě se to týkalo 2,0 hdi (12/2005, 66 kw před faceliftem) a netýkalo se to 1,6i sport 80 kw po faceliftu 02/2006.....

Kde by se dalo zjistit zdali se to tyka i meho auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

to: bladeruner X8Z a X9F hotovo, máš tam novou YEN - ABS. prodáno v SK. Tak zavolej do nelbližšího servisu a domluv se , je to zdarma. hm, taky černá barva, jako předešlý kolega. Vstřikování Siemen, tempomat by možná šel taky.

Milhaus65 ĎAKUJEM:potlesk

hej som druhý majiteľ.

s tými X8Z a X9F máš pravdu, bol som na nich, samozrejme aj s tou farbou máš pravdu.

ten tempomat by potešil.:D

nedávno mi prišli papiere o akcii UPGRADE 307, pri ktorej sa majú kontrolovať nejaké veci na aute + nadštandardná /alebo tak nejak to tam bolo napísané/ kontrola ABS. mám taký ciťák:myslim, že to je vlastne tá zvolávačka ohľadom ABS, len je to tak troška marketingovo prikrášlené, lebo tých zvolávačiek na 307-ku je už celkom dosť. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...