Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak se musim pochlubit namontovanyma xenonama


Ferry

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: MJSytic

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak už i já se mohu chlubit světýlkama :D

[upravil dne 14/5/08 Pe.Tr]

Jééééééééé :aut:roll :D

no ono toho je na autě novyho vic ale zatim pššššššššt:mrk:D

Tak povídej:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jééééééééé :aut:roll :D

no ono toho je na autě novyho vic ale zatim pššššššššt:mrk:D

No ani se nedivím. Jsme se asi 30let neviděli :((prostě to ,že jsem nakonec nemohl na sraz budu hodně dlouho trávit), takže jsem tak trochu nějaký \"upgrady\" čekal :D:super

A co, svítí to líp, co?:D

[upravil dne 15.5.08 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: MJSytic

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak už i já se mohu chlubit světýlkama :D

[upravil dne 14/5/08 Pe.Tr]

Jééééééééé :aut:roll :D

no ono toho je na autě novyho vic ale zatim pššššššššt:mrk:D

Tak povídej:D

dočkej času ....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: Ferry

ja myslim, ze ty chyby jsou spise zpusobene kratkym poklesem napeti v siti pri startu xenonu, me takhle blbnul imobilizer, po predelani napajeni balastu pres rele primo z baterky se problem odstranil. to ze by balasty nejak \"vyzarovaly\" se mi zda jako blbost, mely by mit prece atest elektromagneticke kompatibility

Jen se zeptám,jak Ti blbnul ten imobilizer,zítra se na to taky chystám,tak jestli mám schánět nějaké relé,a pak ještě jestli jsi nechával výškově světla,tak jak byli se žárovkou.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martas406

Původně zaslal: Ferry

ja myslim, ze ty chyby jsou spise zpusobene kratkym poklesem napeti v siti pri startu xenonu, me takhle blbnul imobilizer, po predelani napajeni balastu pres rele primo z baterky se problem odstranil. to ze by balasty nejak \"vyzarovaly\" se mi zda jako blbost, mely by mit prece atest elektromagneticke kompatibility

Jen se zeptám,jak Ti blbnul ten imobilizer,zítra se na to taky chystám,tak jestli mám schánět nějaké relé,a pak ještě jestli jsi nechával výškově světla,tak jak byli se žárovkou.Díky.

no blblo mi to pri zapnuti svetel, spadla rucicka otackomeru na nulu a rozsvitily se cervena i zelena LED na klavesnici immo.

Prestalo to az kdyz jsem natahl kabel primo od baterky pres rele ovladane dratem vytazenym z patice potkavaci zarovky. Za relatkem jsem drat rozdelil na dve vetve, kazdou s pojistkou 15A a dotahl je primo k trafum xenonu. ty jsem i ukostril primo na karoserii misto do konektoru zarovky

Svetla jsem lehce stahnul k zemi, cca o 5cm pri vzdalenosti 5m od zdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proměřil jsem všechny body ukostření,hlavně baterka motor měla velkej přechodovej odpor,všechny jsem rozebral očistil a prostříkal,u světel to bylo znát při přivedení mínusu z baterky se rozsvitily víc,tak nevím co by to právě dělalo s těma xenonama,kdyz tady prave pisou o problemech s kostrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...