Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak se musim pochlubit namontovanyma xenonama


Ferry

Recommended Posts

Nikdy mne nebavilo vymenovat zarovky, i kdyz mi vydrzely vzdycky neco pres rok, stejne to byla otrava, nejvetsi pak, kdyz mi praskly obe dve ve stejny okamzik, takze davno uz jsem chtel xenonove vybojky, ktery vydrzi daleko vic. Jelikoz ceny prestavbovych sad uz klesly na celkem prijatelnou uroven a clen FX mi byl ochoten sehnat novou sadu, od utery jsem je mel doma.

Dneska jsem se konecne dostal k montazi, takze tady je takovy kratky serialek :

1) nova sada:

[upravil dne 24/3/08 Ferry]

post-0-14109596920125_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7) montaz hotova, porovnani obrysu svetel s zarovkami a HID vybojkami, musim dodat, ze ve skutecnosti to svetlo vybojek neni takhle modre, fotak byl nastaven tak, aby jako bilou barvu bral barvu svetla halogenovych zarovek, pri vyfoceni xenonoveho svetla pri stejnem nastaveni pak vychazi svetlo do modra. Skutecna barva xenonu je videt na posledni fotce

Navic takova zajimavost k tomu hornimu obrazku s obrysama zarovek, vlevo je asi tri tydny stara zarovka, vpravo je zarovka provozovana neco pres rok cca 18 000km, kdyz porovnam stav jejich vlaken, po roce provozu je vlakno v dost zubozenem stavu, na stenach banky jsou videt male kousky napareneho kovu z vlakna a vlaknou je dosti "okousane" rekl bych ze i ten pravy svetlomet mene sviti, i kdyz jsem oba pred focenim umyl

[upravil dne 8/11/07 Ferry]

post-0-14109596921591_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo taky to mám v ůmyslu,ale....kačáky musim uškudlit.a právě by mě zajímalo jak to vypadá když s něma(HID)jedeš v mlze.páč klasický žárovky(H7)tu mlhu docela osvítěj a je prd vidět a co pak když tam sou výbojky....to nemůže bejt vydět nic ne???:myslim:myslim:myslim.díky za info a ještě by je to chtělo do engel eyes:D

[upravil dne 8.11.07 Medion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...