Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

regulator tlaku paliva


petross

Recommended Posts

Původně zaslal: petross

zdar .Jak je možno co nejjednodušeji odskoušet ten regulator tlaku . Je označen bosch 0 280 160 227

Dík

rozpojis privod do vstrikovace, pres nejake Tcko pripojis manometr, vsechny spoje omotas izolackou a natocis motor. Pokud je to ten jednobod, tak je pracovni tlak tusim cca 0,9bar. pro orientaci se da zmerit i normalnim manometrem na pneu:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Původně zaslal: petross

zdar .Jak je možno co nejjednodušeji odskoušet ten regulator tlaku . Je označen bosch 0 280 160 227

Dík

rozpojis privod do vstrikovace, pres nejake Tcko pripojis manometr, vsechny spoje omotas izolackou a natocis motor. Pokud je to ten jednobod, tak je pracovni tlak tusim cca 0,9bar. pro orientaci se da zmerit i normalnim manometrem na pneu:super

Čoveče chlape co to plácáš za hlůpostě !! U nás kde to vyrabí resp.na jiném provoze na to mají mašiny za mega i ty to chceš měřit manometrem na pneu ??? Soory,ale nech se vyšetřit !

Jinak kdyby jste použili hledání,několikrát jsem tu psal,že pokud Vám to špatně měří tlak v čerpadle,tak stačí vymontovat ( zvládne i laik ) a je tam mikrofiltřík,tak vyfoukat vzduchem a jede dál,pokud nevíte jak na to tak nerozdělávat !! Je tam těsnění které když se poruší tak je to v pytly,ale dá sehnat,napsat mi na PM ( zprávičku,nebo meila ) a pošlu,není problém !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

hele buraku, hod se do klidu. na zmereni neceleho 1baru s presnosti +- 0,2bar masiny za mega vazne nepotrebuju:bojim

Za 1) Nejsem Burák,a za druhý,jak jsi přišel na to že tam je jen jeden bar ??? Víš co povídáš ??? Víš co ten DRV ventil měří a kolik má mít barů ??? Dotoho ventilu kamaráde jde kolem 1350 barů ( max ) podle topho v jakém je to čerpadlo režimu jízdy,a chci tě vidět jak měříš 1350 barů manometrem ??

Nevím jak ty,ale u těhlech čerpadel a s těma DRV ventilama pracuju 8 let,tak mě nepoučuj co ten ventil má měřit,notabene,ano do 1 baru to tím manometrem změříš,a k čemu jsi došel ?? Můžeš mi to napsat ?? Fakt mě to celkem zajímá,jako seřizovače na mašinách na kterých to seřizujeme,bude celkem hezkej zlepšováček za pár desítek tisíc,až tam zadám tvoje měření manometrem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim teda, co te nechaji serizovat, kdyz ani nerozeznas rozil mezi naftovym commonrailem a starym benzinakem, pracujicim na principu chytrejsiho karburatoru:myslim

kdyby jsi se konecne sklidnil a cetl taky, co pisou ostatni, tak by jsi si vsimnul, ze tu resime 77kW 405 GRi z roku 1988. vzhledem k tomu, ze typ motoru tazatel zatim neupresnil, tak zatim predpokladam, ze se jedna o slabsi verzi 1bodoveho Fenixu. tam je predepsany tlak paliva tusim 0,8 - 1,0 baru, coz skutecne neni zadna veda v garazi odmerit:papa

[upravil dne 9.11.07 .mycTD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Burisek má pravdu : Dělá seřizovače u Bosche, 8 let seřizuje mašiny za mega a půl a DRV (německy DruckRegelVentil) zná jen u CR na vysokotlakém čerpadle. Nechme ho bejt, dělá (snad) svou práci dobře a (po 8 letech snad určitě) ji rozumí.

Tak ho prosím nechte bejt.

My ale tady řešíme jiný (kupodivu) DRV (německy DruckRegelVentil) na benzínovým "sráči" A protože tlak na benzínovým "sráči" dosahuje něco mezi 3-6 bary (možná o fous víc), tak to při troše štěstí jste schopni ho změřit A pokud Vám nefunguje, tak je stejně většinou zanešený jen sítko, anebo stojí pár kaček. ;)

MMCH: cokoliv jde změřit v polních podmínkách (i manometrem), akorát při výrobě potřebujete Buriska a mašiny za mega a půl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

nevim teda, co te nechaji serizovat, kdyz ani nerozeznas rozil mezi naftovym commonrailem a starym benzinakem, pracujicim na principu chytrejsiho karburatoru:myslim

kdyby jsi se konecne sklidnil a cetl taky, co pisou ostatni, tak by jsi si vsimnul, ze tu resime 77kW 405 GRi z roku 1988. vzhledem k tomu, ze typ motoru tazatel zatim neupresnil, tak zatim predpokladam, ze se jedna o slabsi verzi 1bodoveho Fenixu. tam je predepsany tlak paliva tusim 0,8 - 1,0 baru, coz skutecne neni zadna veda v garazi odmerit:papa

[upravil dne 9.11.07 .mycTD]

Jo tak to soory,auta jsem si fakt nevšimnul,tak to snad přežijete,já myslel.... tak se všem zůčastněným a zasvěceným omlouvám :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...