Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak sem potkal srnu


Oliver Riedel

Recommended Posts

No tak já se taky přidám ....

V úterý večer jsem najednou zmerčil za zatáčkou stádo srnek ... tak jsem začal přibržďovat, šlo to malinko do smyku, ale vše bylo pod kontrolou ... a za zatáčkou bylo bahno se sněhem natažené z polní cesty ... chvilku jsem bojoval ale pak to šlo v cca 30km/h do příkopu ... světla pryč, všechny plasty ve předu pryč, nosníky (již po předchozích majitelích spravované) zdeformované až k motoru, rozbitá plastová nádržka u chladiče, přetrhaná elektrika vepředu .... oprava by vyšla na 15 - 20tis ... cena pojízdného auta byla 10-16tis ... Takže totálka .... to auto jsem měl fakt docela rád ale zvěřinu rád nemám, navíc srnky totálně likvidují ekosystém lesa, jsou přemnožené kvůli hloupým myslivcům, kteří celá léta hubili všechny jejich přirozené nepřátele .... můžeme si za to sami ... asi se budem muset naučit jíst zvěřinu a na auta přišroubovat přední ochranný rám ... predátor jako predátor a myslivci jsou tak k tomu, aby se mezi sebou postříleli při lovu ...:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...