Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 106 1,5D


Mikagen

Recommended Posts

Mám dotaz 1) nefunguje mi ostřikování skla-pojistky jsou ok - napadá Vás něco jiného než špatný motorek na nádržce ???

2) nefunguje mi rozmrazování zadního skla - při stisku je slyšitelné sepnutí relátka, ale vypínač nedrří a ihned vyskočí zpět (špatný čudlík???)

Nemáte někdo naskenovanou knížku jak na to na P106 do 96 ??? byl bych věčen mikagen@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě ti odešel motůrek (běžná závada) nebo ti uhnil nějakej kabel ...

Co se týká toho ohřívání skla, tak to vypadá spíš na nějakej kraťas, nebo něco:myslim

To by se dalo zjistit tím, že to tlačítko podržíš, aby nemohlo vyskočit - jenže je tu zase riziko, že tím něco odpálíš - v nejlepším případě jen pojistku :nevim

Rozumnější určitě bude to proměřit:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to taky řešil teď. Měl sem motorek zality vodou a tudiž zadřeny a ve zkratu.. povolil těsnící okroužek okolo hřidelky motorku. dost blbe řešení.. na vrakači sem sehnal druhy a zatim jede :super. Pokuď maš podobnou zavadu, poznaš to podle toho, že ti trošičku pohasne kontrolka např.dobijeni, když cikneš na ostřikovač. Takdle poznáš že tam proud jde a nejspíš je to ve zkratu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...