Sign in to follow this  
Followers 0
Guest **Majk**

klepání při zatačení jak do prava tak i doleva p205

11 posts in this topic

Zdravim včera sem dal přezouvat gumy na zimáky. Když sem jel do servisu auto jelo v pohodě ani náznak žádného klepání. vservisu mi navíc měnili olej a ty gumy. Po najetí na silnici se nic nedělo až po projetí první zatáčky v levo mi to začlo tlouct, ale po vyrovnání kol zase klidná jízda a tlouklo to i když se vyřadil a chcípnul auto. MYslel se že by to mohla být poloosa. Dnes ráno mi to začlo dělat i doprava. :grrMám p205 Nevíte nikdo co s tim je? Napadli mi taky ložiska:myslim

[upravil dne 7.11.2007 **Majk**]

Původně zaslal: .mycTD

zrejme dobrej servis:super

Evidentně:D:D :aut. Hlavně že si někde nerozbil hubu. Mohlo to dopadnout i hůř než jen drčením a klepáním.:o

Původně zaslal: **Majk**

jo díky za info dotáhnul sem to a je to v poho:D

Za to by někdo v tom servisu zasloužil rozbít hubu.

No já sám bych do toho servisu víckrát nešel a udělal bych jim "skvělou reklamu" po všech svých známých.

Mohl bys snad napsat o kterej servis se jedná aby se mu všichni zdaleka vyhnuli.

ZA kola si zodpovídá každý sám.Měl si to před odjezdem zkontrolovat a popřípadě si je přetahnout.:mrk

Ale ruku na srdce kdo to děla že?

Původně zaslal: Mišak

ZA kola si zodpovídá každý sám.Měl si to před odjezdem zkontrolovat a popřípadě si je přetahnout.:mrk

Ale ruku na srdce kdo to děla že?

To jako myslíš vážně? Že si dám přezout auto a budu kotrolovat dotažení kol? Jo, že si po pár kilometrech přetáhnu, to nás kdysi v autoškole učili, a i jsem to občas dělal, ale kontrolovat po nich přetažení? To už si rovnou můžu měnit sám. No, já to taky dělám sám, ale v servisu je to rychlejší a pohodlnější.