Sign in to follow this  
Followers 0
PEUGEOTIK307

Palivové čerpadlo

6 posts in this topic

Čauko!

Tankujem klasický benzín 95. Minule som natankoval V-Power, takmer suchú nádrž až doplna. Po vyjazdení som natankoval na Jetke klasiku. Prešiel som cca 30 km a začalo mi blikať na prístrojovke čerpadlo a aj na multifunkčnom displeji mi začalo niečo vypisovať. Motor začal vynechávať. Odstavil som auto. 2 x som skúsil štartovať a stále to isté. V návode som potom našiel najlepšiu radu - obrátiť sa na autorizovaný servis.Potom som naštartoval a už je to v pohode. Mohle to byť nejaká nečistota v palive?:myslim

Stretol sa s týmto už niekto???:cool:

Doporučuji tankovat V-Pover , nebo i V-Pover Racing. Klesne spotřeba a chod motoru je kultivovanější. Nevidím to na nečistotu v palivu, jen motoru se zalíbilo palivo s vyšším oktanovým číslem.

A pokud to jde, tak nevyjížděj nádrž do sucha. Myslím, že to čerpadlu nedělá moc dobře.

Původně zaslal: PEUGEOTIK307

........začalo mi blikať na prístrojovke čerpadlo a aj na multifunkčnom displeji mi začalo niečo vypisovať. Motor začal vynechávať. ........:cool:

ako vieš, že to bolo čerpadlo. má nejakú špeciálnu kontrolku??? :myslim ak si myslíš, že hej tak daj vedieť ako vyzerá.

predpokladám, že to mohla byť kontrolka diagnostiky motora a motor išiel do núdzového režimu:myslim