Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Drnčení při rozjezdu


Guest kachna

Recommended Posts

Ahoj Pažouti

Mám takoví menší problém.Při rozjezdu mi něco kovově drnčí v pravé přední části u motoru,nebo u podběhu.Prolezl jsem snad vše,ale na nic jsem nepřišel.Abych to lépe popsal:když je auto v klidu tak nic,při laksním rozjezdu taky nic,ale když se rozjíždím trochu prudčeji tak se vlastně předek auta více nadzvedne a v učitých otáčkách se ozývá takové kovové drnčení jako kdyby tam drnčel nějaký plech nebo trubka.Ale jak už jsem psal prolezl jsem vše.Prosím POMOC:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu hned zítra to skusím a dám ti vědět.A kdybych ji sundal a skusil se projet jestli to ještě drnčí nemám co skazit?Ataky neznáš náhodou cenu nového?:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kachna

Díky za radu hned zítra to skusím a dám ti vědět.A kdybych ji sundal a skusil se projet jestli to ještě drnčí nemám co skazit?Ataky neznáš náhodou cenu nového?:potlesk

no jen tak sundat to nepujde , arozhodne bez tyčky nejezdi! cena druhošky je 500-900,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když bude vůle tak je KO.I kdyby ta chyba toho drnčení nebyla tou tyčí a tyč bude KO tak ji aspoň vyměním.Jak ji prosím sundám abych něco napos....l:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když jsem u svý 206 měl tyčku v tahu, tak byla slyšet i když jsem auto rozhoupal ze strany na stranu nebo zatlačil na blatník a nechal zhoupnout auto (ale kupodivu na druhý straně, než byla ta špatná tyčka).

Jinak teď mi to dělá při 1500 otáčkách takový rezonance, ale myslím, že to bude nedobře uloženým chladičem (je na 4 čepech a je tam vůle)

[upravil dne 6.11.2007 MichalKozel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Michale za radu taky vyskouším prosim ještě o radu té demontáže:bojim

Chladičem to nebude jde to z pravé časti Jakoby u podběhu;)

[upravil dne 6/11/07 kachna]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak může stabilizátor kovově drnčet?

kachna: mrkni zezadu motoru na kryt výfuku (ale ne když je motor horkej :)), a zkus s tím nějak hýbat. Buď tohle nebo pokud to jde někde od kola tak musíš prostě hledat něco uvolněnýho, při nejhorším to vzít k obyčejnýmu mechanikovi kterej má zvedák a udělat ruční a vizuální kontrolu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Jak může stabilizátor kovově drnčet?

kachna: mrkni zezadu motoru na kryt výfuku (ale ne když je motor horkej :)), a zkus s tím nějak hýbat. Buď tohle nebo pokud to jde někde od kola tak musíš prostě hledat něco uvolněnýho, při nejhorším to vzít k obyčejnýmu mechanikovi kterej má zvedák a udělat ruční a vizuální kontrolu...

Stabilizátor si myslím spíš klepe, mlátí než drnčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to dělal urvaný silentblok motoru.. Při rozjezdu to mimo klepání i poskakovalo (mechanik říkal že to je spojkou z druhovýroby, kterou jsem před tím vyměnil..) V zatáčkách mi hučelo kolo, aspoň jsem si myslel.. Ale díky urvanému silentbloku se zhoupl motor a vodní pumpa se opřela o karosérii.. To dělalo to hučení.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...