Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sněhové řetězy z kompositního materiálu


Pe.Tr

Recommended Posts

tak dnes jsem měl v ruce toto

ARGUMENTÁŘ

Pláště s protiskluzovou ochranou umožňují překvapivou mobilitu vozidla při jízdě na sněhu, což vysvětluje úspěch tohoto výrobku ve skandinávských zemích.

Tento výrobek se velmi dobře prodává ve skandinávských zemích.

Tyto pláště pneumatik jsou dokonale uzpůsobené pro případ odtažení vozu.

To však nevadí vzhledem k jejich jednoduchému a snadnému používání. Montáž a demontáž lze provést za méně jak 5 minut.

Jejich používání pro jízdu na suchém podkladu nebo na podkladu s odklizeným sněhem je však lépe omezit, aby nedošlo k jejich předčasnému opotřebení.

Nenahrazují však sněhové řetězy určené pro používání v extrémně obtížných podmínkách.

[upravil dne 6/11/07 Pe.Tr]

[upravil dne 6/11/07 Pe.Tr]

9610c2.txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim jestli je to ono, ale kamarád měl něco takovýho. Koupil to při nějaký předváděcí akci v Praze na Výstavišti. Byla to taková jakási silná tkanina potažená nějakou hrubou gumou.

Přijel na hory, pod kopcem to nasadil a asi prvních 500 metrů to prej bylo dobrý a pak mu to přišlo uplně na h...o. Jenže když vyjel asi po třech kilometrech k chatě tak zjistil, že to ztratil. Bohužel nevim jestli to blbě přidělal nebo roztrhal.

Aspoň mu to neomlátilo blatník jako mě, když jsem přetrhnul řetěz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim jestli je to ono, ale kamarád měl něco takovýho. Koupil to při nějaký předváděcí akci v Praze na Výstavišti. Byla to taková jakási silná tkanina potažená nějakou hrubou gumou.

Přijel na hory, pod kopcem to nasadil a asi prvních 500 metrů to prej bylo dobrý a pak mu to přišlo uplně na h...o. Jenže když vyjel asi po třech kilometrech k chatě tak zjistil, že to ztratil. Bohužel nevim jestli to blbě přidělal nebo roztrhal.

Aspoň mu to neomlátilo blatník jako mě, když jsem přetrhnul řetěz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Pepito

Původně zaslal: Pe.Tr

tak cena je 2200,- a na jedno použití opravdu nejsou:D

A co to tedy je?Jsou to opravdu "sněhové řetězy"?A jsou někde na internetu nějaké podrobnější informace?

pokud budu mit zitra chvilku ta okopčim navod s popisem:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...