Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 1,8 16V, ma to cenu?


jack

Recommended Posts

Zdravim

chtel bych si jako auto na vikendy koupit 406 1,8 16V

je to dobra volba?

stoji par penez a je to pohodlne, vybavene auto

slysel jsem ale, ze to zere a moc nejede, je to pravda

co nejvice odchazi?

nebo mam koupit V6, chci nejaky silnejsi, ve vyvabe benzin,ale aby se to moc nesralo

u Peugeota, benzina dost odchazi, pot.regulace skrtici klapky, zapalovaci modul, co jsem vycetl.

diky za rady

P.S:

jeste jsem koukal po 1,6 toyote ci honde, nejaky benzin do 100000Kč, aby jel a malo se sraql:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a proc 406, mel jsem 406 1,9TD najel jsem s no cca 60tis km a max spokojenost, menil jsem vrzave stab,tycky, lozisko v levem zad.kole, desticky a rozvody

jinak super

ted mam sluzebni TDi, to teda jede jako svina a vubec nezere, asi se to dost povedlo,ale pro volne chvile chci nejakeho pekneho benzina:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta 1.8cka si vezme od 7 do 11.5 litru, obecne 406tka neni zrovna na nejakou extra sportovni jizdu, ten podvozek je ladenej na pohodlny jezdeni, sice ostrejsi prujezdy diky nataceni zadni napravy zvlada taky celkem dobre, ale naklon auta muze byt nekomu neprijemnej. ta 1.8cka motor kdyz se drzi v otackach tak je taky celkem sviznej, 1.9TDi v oktavce s tim predjedes, ale uz je to na hrane, ta vykonova rezerva tam proste neni takova, je to vsechno o tech otackach motoru a s tim samozrejme pak jde i spotreba, takze kdyz ji budes opravdu honit , tech 11.5litru si vezme a stejne si budes rikat ze by to jeste nejakou rezervu ve vykonu chtelo. To uz pak bude lepsi koupit 2.0 16v, ten bude zrat stejne ale pojede lip, 3.0 V6 je sice peknej motor, ale udrzba a naklady jsou daleko vetsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jenom na pojistce 2.0 si vice nevezme ,,s 1.8ou jsem mel spotrebu kolem 8l normal jizda,obcas 4-5500ot ,s 2.0 ta sama jizda spotreba 8l ale je tam vetsi rezerva ve vykonu tech 17kw jde doost znat

spotrebu jsem nikdy extra presne nemeril proste to nejak tak sedelo dlouhodobe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...