Sign in to follow this  
Followers 0
mora

Servis v Pardubicích a okolí

11 posts in this topic

Ahojky. neporadíte mě někdo dobrý servis v Pardubicích a okolí na Peugeoty? Mám 407 už po záruce a značkový servis v Pardubicích nestojí moc za nic. Díky.

To máš tedy pravdu.Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají....Sám víš, jak je to dál.Do Pardubického Peugeotu bych na servis nedal ani tříkolku pro děti.

No nevím, chodím tam od r. 1998, řešil jsem s nimi i méně přijemné věci /reklamace/, a nemám s nima jediný problém.

Takže mi vaše vyjádření připadají jako zbytečné výkřiky do tmy.....

Bohužel se přidám, kamoš, rodák Pardubickej jezdí do Chrubimi. Taky se spálil. Podtlakovou hadici mu vyměníli omotáním izolepou. Praskla znova, nevěděl kde , odtahovka .....divní panáčci. Co jsi reklamoval?

Já měl dobré zkušenosti s AutoArt P.P. ve Vysokém Mýtě. Jednou mě okolnosti donutily tam auto nechat odtáhnout :(

Je to sice kus od Pardubic ale vynikající zkušenosti mám s touto autoopravnou. Specializuí se na Peugeoty. Dělají kvalitně a poměrně za příznivé ceny.

Zkus ASE ZDENĚK DĚDIČ nebo AUTOOPRAVNA - Břetislav Vojtíšek. Zkušenost s nimi ale nemám, tak uvidíš sám. Sám za sebe bych, po předešlých zkušenostech, Peugeot servis nevolil.

Díky za rady. Já jsem tam byl několikrát a mám právě pocit že moc neumějí. Na bouchámí něčeho v zadku což je slyšet při každým přejetí sebemenší nerovnosti řekli že to tam opravdu bouchá ale že to může dělat i něco v kufru. Dokonalá blbost kufr byl úplně prázdný. Závadu nehledali a jsou i další moje negativní zkušenosti. A auto mě vzadu vesele bouchá dál.