Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aké PZP na 2.0 Hdi 66kw


matony

Recommended Posts

Původně zaslal: vix

A ČO SI SKÚSIT NAJIEST SÁM ?!

P.S.:od jisté doby nesnáším lidi, co nehnou prstem, ale jenom kňouraj a škemraj. :grr (a píšou to ještě ke všemu verzálkami.. aby to kňourání bylo asi co nejvíc slyšet !) :grr

tak kdyz treba nevi kde na netu najde prehled cen atd., tak je lepsi se zeptat, nez to pul dne hledat... ono poslat jako odpoved link se srovnanim bohate staci a neni to takovy problem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Linky najsť nie je problém, ale podľa skúseností, keď sa opýtate dvoch poisťovacích agentov z tej istej poisťovne povedia vám dve rôzne cifry.

tento príspevok som tu dal preto, aby sa našiel ten najvhodnejší variant poistenia podľa skúseností členov P-c.

http://poistenie.natankuj.sk/

http://www.apeironfinancie.com/Home.aspx

a ešte k VIX

ak sa ti nechce podeliť o skúsenosti a podobne tak načo sa vôbec ozývaš :aut:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK: máte pravdu, jsem idiot, že na tohle reaguju, bo napsat "povinné ručení" do www.google.com není problémem. (for f3Rd@)

Problémem bude tyto informace zpracovat - a to stojí čas.

Jak byla cílená otázka, tak to znamená, že daný člověk chce na povinném ručení maximálně ušetřit, a přitom nikdo neví vstupní podmínky - třeba u mého starého atmosférického diesela platím jen něco okolo 3 tis. měsíčně, ale nikdo už neví, jaké mám bonusy nebo malusy s dosavadní praxí (délku pojištění), kolik je mi let, kde žiju, jestli mám u dané pojišťovny životní pojistku, jestli mám i k vozidlu havarijní pojištění ... pak se nedivím, že dotyčnému dají 2 agenti různé ceny. Já taky chodil, hledal a ptal se - na netu, známých, agentů ...

Takže, nejnižší pojistku ti nedohodím, neb neznám vstupní podmínky (a každá pojišťovna cílí na jinou skupinu zákazníků). Ale máš pravdu, je to o dobré vůli... neb ji má i tvůj agent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prepocital som to nanovo, lebo vlastne ked som sa chcel dostat s pod poistky v Kooperative tak som to prepisal na manzelku a vyslo mi teraz cena len 5000Sk. A preco som chcel odist z Koop.? mal som tam uzavrety technicky rok, smejdi mi poslali za vernost cenu na r.2008 az 9200Sk, to ich mozem tak oscat, lebo kamosi mali 605ku za 5000Sk na r.2007. Tak som auto prepisal za 1000Sk na policii:grr:grr debili statni,

a teraz cakam na dobru poistku.:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ras2

Nasiel som za 5340 vo wuestenrote, 10 rocny bezskodovy priebeh priznaju kazdemu co ma na seba napisane auto od roku 2002 a nemal ziadnu poistnu udalost.

[upravil dne 8.11.2007 Ras2]

Přesně tak, lebo tam to počítají na KW a ne na obsah. Prostě do 80KW se to tam vyplatí i kdyby byl motor 2,5litr. Pokud bude 80KW tak je to jasné ( já mám asi 86měsíců a platím těch 3200Kč viz výše).:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...