Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak vypočítat spotřebu?


honzyh

Recommended Posts

Původně zaslal: honzyh

Nevíte někdo jak vypočítat spotřebu-nějaký vzoreček ebo něco podobného.Vím že se to dělá tak že se nalije plná nádrž a pak se zase po ujetí km dolije.Myslím ale spíš nějaký jiný způsob.

Tenhle spůsob co popisuješ je asi nejpřesnější, jinak nevím jak zjistit kolik benzinu ti v nádrži ubylo. Jinak vypočet je jednoduchej - (spotřebované Litry : ujeté KM) x 100 = spotřeba L/100Km

Ještě mužeš zkusit pprogramek na sledování a výpočet spotřeby a ostatních nákladů - http://www.quickmoto.cz/

Sám ho používám;)

[upravil dne 6/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: honzyh

Nevíte někdo jak vypočítat spotřebu-nějaký vzoreček ebo něco podobného.Vím že se to dělá tak že se nalije plná nádrž a pak se zase po ujetí km dolije.Myslím ale spíš nějaký jiný způsob.

Tenhle spůsob co popisuješ je asi nejpřesnější, jinak nevím jak zjistit kolik benzinu ti v nádrži ubylo. Jinak vypočet je jednoduchej - (spotřebované Litry : ujeté KM) x 100 = spotřeba L/100Km

Ještě mužeš zkusit pprogramek na sledování a výpočet spotřeby a ostatních nákladů - http://www.quickmoto.cz/

Sám ho používám;)

[upravil dne 6/11/07 Radek Hurvajz]

a nebo zdarma zalozit ucet na www.spritmonitor.de a tam si zapisovat ujete km a natankovane km, vse ostatni vypocita samo a napise okamzity a dlouhodoby prumer- viz muj podpis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Jan 406 1.8i

hmm a já protože neumím napočítat do 10 tak jsem si pořídil auto s palubním počítačem a ono m to spočítá samo,můžu pouze doporučit:)

a nebo si jej dodělat pokud jsi drobet šikovný.:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Jan 406 1.8i

hmm a já protože neumím napočítat do 10 tak jsem si pořídil auto s palubním počítačem a ono m to spočítá samo,můžu pouze doporučit:)

a nebo si jej dodělat pokud jsi drobet šikovný.:potlesk

a mas nejaky navod jak ho odelat? rad bych ho mel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pacinka

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Jan 406 1.8i

hmm a já protože neumím napočítat do 10 tak jsem si pořídil auto s palubním počítačem a ono m to spočítá samo,můžu pouze doporučit:)

a nebo si jej dodělat pokud jsi drobet šikovný.:potlesk

a mas nejaky navod jak ho odelat? rad bych ho mel

TADY;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Pinďa

Já si to vytvořil v exelu a počítá mi to LPG i Ba bez problémů, včetně celkové spotřeby a průměru. :myslim:super:myslim

pokud si člověk pohraje tak to jde já to řešil jednodušeji jako ostatní i s ikonkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...