Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cvakani pri zhaveni


havrosh

Recommended Posts

Dobry den vsem,

mam vyhlidnutou 306 1.9TD, klima, za 94.000

Krome nekterych drobnosti jako spatny spinace vyhrivani svetel a regulace jasu palubky jsem vypozoroval ze pri zhaveni neco cvaka (rele?) po nastartovani si to jeste chvilku "zhavilo" a taky cvakalo. Netusite nekdo co by to mohlo byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: havrosh

Dobry den vsem,

mam vyhlidnutou 306 1.9TD, klima, za 94.000

Krome nekterych drobnosti jako spatny spinace vyhrivani svetel a regulace jasu palubky jsem vypozoroval ze pri zhaveni neco cvaka (rele?) po nastartovani si to jeste chvilku "zhavilo" a taky cvakalo. Netusite nekdo co by to mohlo byt?

- mohly by cvakat realátka - je dost silná baterka? - jinak žhavení funguje ještě cca 10 sekund po zhasnutí kontrolky

- vyhřívání světel? nemyslíš vyhřívání zadního skla? - tam bych to nejspíš vyděl na zlomené napájecí dráty při přechodu ze střechy do pátých dveří (také jsem to řešil, byly zlomené oba dva)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jako zvuk rele.

Vcra me to auto ukazovali a baterka byla uplne mrtva, takze dovezl jinou baterku a pripojij svorky... opacne, takze shorel altik (respektive asi je prorazena nejaka dioda v mustku). Dnaska majitel dal novou baterku, auto startovalo OK, ale ten zvuk cvakani rele behem zhaveni.

Muze to byt zapricineno tim zkratovanim?

Mohlo odejit neco v oblasti zhavicu, nebo rele?

Původně zaslal: RichVa

Původně zaslal: havrosh

Dobry den vsem,

mam vyhlidnutou 306 1.9TD, klima, za 94.000

Krome nekterych drobnosti jako spatny spinace vyhrivani svetel a regulace jasu palubky jsem vypozoroval ze pri zhaveni neco cvaka (rele?) po nastartovani si to jeste chvilku "zhavilo" a taky cvakalo. Netusite nekdo co by to mohlo byt?

- mohly by cvakat realátka - je dost silná baterka? - jinak žhavení funguje ještě cca 10 sekund po zhasnutí kontrolky

- vyhřívání světel? nemyslíš vyhřívání zadního skla? - tam bych to nejspíš vyděl na zlomené napájecí dráty při přechodu ze střechy do pátých dveří (také jsem to řešil, byly zlomené oba dva)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tom vyhrivani svetel... sorry, ruka byla rychlejsi nez myslenka

Nefunguje tam spinac vyhrivani zadniho skla... vyhrivani jako takove funguje, ale spinac nezustane sepnuty a vyskoci... je to asi blbost a stacilo by vymenit tento spinac, ale netusim kolik je s tim prace, respektive kolik by stal takovej spinac (aby me nenatahli)

Původně zaslal: RichVa

Původně zaslal: havrosh

Dobry den vsem,

mam vyhlidnutou 306 1.9TD, klima, za 94.000

Krome nekterych drobnosti jako spatny spinace vyhrivani svetel a regulace jasu palubky jsem vypozoroval ze pri zhaveni neco cvaka (rele?) po nastartovani si to jeste chvilku "zhavilo" a taky cvakalo. Netusite nekdo co by to mohlo byt?

- mohly by cvakat realátka - je dost silná baterka? - jinak žhavení funguje ještě cca 10 sekund po zhasnutí kontrolky

- vyhřívání světel? nemyslíš vyhřívání zadního skla? - tam bych to nejspíš vyděl na zlomené napájecí dráty při přechodu ze střechy do pátých dveří (také jsem to řešil, byly zlomené oba dva)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...