Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sání vzduchu po 150x


Creams

Recommended Posts

taky řeším něco podobného, mám P405 sri,takže totožný motor co je na obrázcích nahoře. Mám tam LPG, a mám odstraněnou hadici k sání (viz obrázek), neboť jinak se motor chová dosti chcípavě (LPG nedělá dobře proud vzduchu). Ale zase se mi nelíbí,že motor nasává ohřátý vzduch od motoru,tak bych sání chtěl někam vyvézt. Ale nevím jak může bejt násos maximálně dlouhý, co udělají ohyby apod. Aby se mi pak paradoxně nesnížil výkon a nebo nezvýšila spotřeba. Buď mě napadlo sání vyvézt k ABS ( Na obrázku A) a nebo saní svézt směrem k olejový vaně, proudící vzduch pod autem by měl prostor ochlazovat :myslim (na obrázku B). Nejideálnější by bylo hadici svézt k levému světlu,ale tam je ohřívač plynu,takže je tam dost teplý vzduch a navíc tam není místo.

Máte někdo lepší nápad?

A čím případně ty hadice sání zaizolovat,aby se nohřívaly od motoru?

[upravil dne 7.11.2007 M.a.R.i]

post-0-14109596915651_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ Presne tak je to hadice z zelezarstvi.Me stala 210,-Kc/3m+25,-Kc utahovaci krouzek(ten je pod tou lepenkou-moc netesnil tak sem to radsi prelepil..),Radsi sem dal delsi protoze kdyz neni roztahnuta tak je pevnejsi..Pak to stribrny pres filtr je kuzel kterej m o 4 mm vetsi prumery nahore i dole aby mohl vzduch kolem filtru.Je z lestenyho 2mm nerezu..Ten filtr je KN ale uz shanim novej,na tomhle sem dost zkousel..Muzu dat i fotky jak je hadice vedena a kde konci...

post-0-14109596918433_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...