Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 rychlost


hanzis1

Recommended Posts

já mam 1,8 74kw(100k), kotouče i vzadu, a sice je to 93 ale to jakym zpusobem se vytáčí mě fakt rajcuje :o))) je to prostě pila :o)))) nejlepší když si každej řiká že předjíždí je 306 a pak ji zadupnu a jsem v tahu..... :o))) holt to auto prostě pořád válí.... a chtěl bych GTi6 :o)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JohnyLBC

306 dělali i 1,2? to vůbec nevim, to musí bejt fakt chudák už.... nemluvě o spotřebě když ten motor jde pořád naplno :o)))

jakej chudák???? je to celkem svižný auto na to jakej to má motůrek ... samozřejmě že nejezdím pořád 160 jen sem zkoušel co to dá , jasně že bych měl radši něco silnějšího ale jako student sem rád že sem rád a tahle 306 mi zatím stačí...

[upravil dne 1/3/09 stanley-zdenda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak beru to že je to lehký no.... já to beru ke svý 1,8, taky student a na mě je to až moc svižný :D:D:D:potlesk

Původně zaslal: stanley-zdenda

Původně zaslal: JohnyLBC

306 dělali i 1,2? to vůbec nevim, to musí bejt fakt chudák už.... nemluvě o spotřebě když ten motor jde pořád naplno :o)))

jakej chudák???? je to celkem svižný auto na to jakej to má motůrek ... samozřejmě že nejezdím pořád 160 jen sem zkoušel co to dá , jasně že bych měl radši něco silnějšího ale jako student sem rád že sem rád a tahle 306 mi zatím stačí...

[upravil dne 1/3/09 stanley-zdenda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně ten passat neni vubec zabavnej :o)))) s tou 306 je prostě taková sranda :o)

třeba já mam vzadu docela slušný zimáky ale přesně vim že když v zimě zatočim víc že mi ta prdel ujede, přesně vim kdy, to je tak krásně čitelný auto :o))))

je s tim fakt zábava :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JohnyLBC

no tak beru to že je to lehký no.... já to beru ke svý 1,8, taky student a na mě je to až moc svižný :D:D:D:potlesk

Původně zaslal: stanley-zdenda

Původně zaslal: JohnyLBC

306 dělali i 1,2? to vůbec nevim, to musí bejt fakt chudák už.... nemluvě o spotřebě když ten motor jde pořád naplno :o)))

jakej chudák???? je to celkem svižný auto na to jakej to má motůrek ... samozřejmě že nejezdím pořád 160 jen sem zkoušel co to dá , jasně že bych měl radši něco silnějšího ale jako student sem rád že sem rád a tahle 306 mi zatím stačí...

[upravil dne 1/3/09 stanley-zdenda]

řeknu ti já bych 1.8 bral hned , hlavně když chvátam ale tak za dva roky půjde 306tka pryč a nastoupí jinej peugeot a samozřejmě silnější...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bombarderik:

jj, mame stejne, tveho už jsem tu viděl :o)))

koukam ze mas navic i mlhovky.... to mi docela chybí :o)

ale co se týče rychlosti tak to auto je motorově jak nový, motor čistounkej.... žádná rez nikde, jede to jak sviň :o)))

až dneska namotnuju tacháč zkusim i rychlost ;):o)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele ja to mam dovežený z německa, motor je jak novej.... klidne nafotim :o)))

to prostě letí to auto jak utržený.... nezkoušel jsem zatim moc.... ale 180 pujde v pohode ani nemrknu.... přes 200 bych to ani nezkoušel

přeci jen je to 93.....

dneska namontuju tacháč večer co funguje a zkusim změřit odchylku.... každopádně v létě pujdou větší kola :o))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...